entek-led-buyumeye-devam-ediyor

LED sektörünün öncü firmalarından Entek LED, Ankara’da yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi. Kamu kurum ve kuruluşlarına, endüstriyel alanlara, hastanelere, okullara, TOKİ konut projelerine, otomasyon alanları, AVM’ler v.b. gibi alanlara hizmet veren Entek LED’in açılışına iş dünyasından oldukça fazla katılım sağlandı.

500 metrekarelik alandaki yeni showroomunda, proje ekibi ve teknik servis ekibi de yer alıyor. Yönetim Kurulu Üyesi Enes KARAKUŞ yaptığı açılış konuşmasında ‘’yeni açılan shoowroomuzda özellikle dekoratif ağırlıklı ürünleri ön planda tutularak, lineer armatür, downlight, özel tasarım armatürlere verdik ve endüstriyel alanlar için yüksek tavan armatürler, etanj armatürler, sokak aydınlatma armatürleri ve cephe aydınlatma için projektör ve wallwasher ürünleri de yeni açılan mağazamızda konumlandırdık.

Yeni bayiliğimiz, Ankara’daki müşterilerimize hızlı çözüm sunmak, İç Anadolu bölgesine daha iyi hizmet ve servis sağlayabilmek amacıyla açıldı.

Özellikle inşaat firması yetkilileri, mühendisler ve mimarların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma amacıyla açılan ofisimiz, sektörün istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliktedir’’ dedi.

Entek LED’in Ankara’da yeni adresi: Ceyhun Atuf Kansu Cad. No. 181 Balgat / Ankara

Entek LED Üretim Kalemleri

Dış mekan aydınlatma da; sokak armatürleri, bahçe armatürleri , çim armatürleri, zemin armatürleri, havuz armatürleri, lineer armatürler, projektör armatürler, wallwasher armatürler. İç mekan aydınlatma da ise; mimari aydınlatma, endüstriyel aydınlatma ve komponent ürünleridir.

35 yıllık köklü bir kuruluş olan Entek LED, 7000 m2 üretim tesisi, bünyesinde bulundurduğu bilişim yatırımı, makine parkuru ve 100’e yakın personeline sahiptir.

Müşterilerimizin ürün, hizmet ve beklentilerini eksiksiz karşılamak için yenilikçi ve yönlendirici olmayı şirket vizyonunun temelini konumlandıran Entek LED, sektörümüzdeki global gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası arenada başarılı ve güvenilir şirketler arasında yer almayı sürdürmektedir.

Entek LED sahip olduğu özellikler ve ürün çeşitliliği ile aydınlatma sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliktedir. Dünyada yenilenen tüm teknolojilere hızlı adım atabilecek ve Türk Malı etiketini kazandırabilecek bir yapıya sahip olan Entek LED, sektörden gelen talepler de göz önünde tutularak çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Entek LED Continues to Grow

Entek LED, one of the leading firms operating in the LED industry, has opened a new showroom in Ankara. Offering its services to public institutions, industrial operators, hospitals, schools, TOKI projects, automated spaces, shopping centers, etc., Entek LED has hosted several actors from the business world during the opening.

Built on an area of 500m2, the new showroom also has a project team and technical service. “Having emphasized especially the decorative products in our new showroom, we have also showcasing our linear luminaires, downlights, custom design luminaires, and high ceiling luminaires, waterproof luminaires for industrial spaces along with street lighting products and projectors and wallwasher products for facade lighting,” said Enes KARAKUŞ, Member of the Board of Directors.

”Our new retail point is opened in order to offer rapid solutions for our clients in Ankara and to provide better services to the Central Anatolia Region. Our office aims to provide for the needs of especially construction companies, engineers and architects and our teams are equipped with the necessary competence to do so,” he added.

The new address of Entek LED in Ankara: Ceyhun Atuf Kansu Street, No. 181 Balgat / Ankara

Entek LED Products

Outdoors lighting; street lights, Garden/yard luminaires, turf luminaires, pavement luminaires, pool luminaires, linear luminaires, projector luminaires, wallwasher luminaires.
And architectural lighting, industrial lighting and component products as part of indoors lighting.

A well-established company with 35 years of experience, Entek LED employs almost 100 people in its manufacturing plant of 7,000m2 with extensive investment in IT and machine park.

Having adopted being innovative and being a leader as their vision, Entek LED follows the global developments in their industry in order to fully meet the needs of their clients both in terms of their product and service needs and their expectation which in return makes it possible for them to be successful and reliable in the international arena.

Entek LED is able to meet all the needs of the lighting industry with the qualities and variety of products it boasts. Having the established structure which enables them to take steps towards the new technologies available in the world and to offer them with the ‘Made in Turkey’ tag, Entek LED continues its efforts to provide for the demands of the sector.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.