elektrobakir-pazarinin-lideri-kartal-elektrobakir

2014 yılında faaliyetine başlamış olan Kartal Elektro Bakır, modern ve en yeni üretim teknolojilerini kullanarak bakır çeşitlerinin üretimini yapmaya başlamıştır. Sahip olduğu teknik imkanlar sayesinde kuruluşundan itibaren ürün çeşitliliğini hızla arttıran Kartal Elektro Bakır; bakır lama, bakır çubuk, bakır şerit, topraklama çubuğu klemens, bakır monotel ve ECU bakır örgülü tel ürün gruplarında tercih edilen lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Günümüzde kaliteli hizmet sunumu ve profesyonel iş anlayışıyla sektörde öncü hizmetlerine devam ederken, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalar benimseyip, hizmetlerini daha üst seviyeye çıkartmak için çalışmalarına devam etmektedir.

kartal-elektrobakir-fabrika

Kartal Elektro Bakır’ın İlk Önceliği Müşteri Memnuniyeti

Modern ve en yeni üretim teknolojilerini kullanarak bakır çeşitleri üretimini yapan Kartal Elektro Bakır, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikalar benimseyip, hizmetlerini daha üst seviyeye çıkartmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm faaliyetlerinde, kalitesi TS EN ISO 9001 ve ISO/TS 16949 kalite sistem belgeleri ile tescil edilen Kartal Elektro Bakır, kalite güvence sisteminin etkin bir şekilde uygulanması ile, ulusal ve uluslararası standartlara ve düzenlemelere uygun ürünlerle müşteri isteklerini tam olarak karşılamaktadır.

Kartal Elektro Bakır, kaliteli hizmet sunumu ve profesyonel iş anlayışıyla sektörde öncü hizmetlerine devam ederken, teknolojisini yeni yatırımlarla bütünleştirerek, ürün yelpazesini çeşitlendirmek ve hizmetlerini global dünya pazarına yaymaktadır.

Ülke ekonomisine katkı sağlamayı bir borç bilen Kartal Elektro Bakır, tedarik ettiği bakır ürünlerini kullanım alanlarına göre, kendi bünyesindeki  laboratuvarlarında iletkenlik, saflık ve sertlik testlerine tabi tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kartal Elektro Bakır, sahip olduğu teknik imkanlar sayesinde “kaliteli ürün” standardının tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir. Bu anlayış ışığında yola çıkan Kartal Elektro Bakır, tüm çalışanlarının iş güvenliği, sağlık ve huzurunun temel olduğu güçlü bir yapı oluşturmaktadır.

İş akışı ve üretim faaliyetleri sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararlı etkileri minimuma indirmeyi hedefleyen  Kartal Elektro Bakır, yürürlükteki mevzuatları yakından takip ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.