elektrix.com-schneider-electric-tarafindan-b2c-satis-kanalinda-en-cok-buyume-keydeden-bayi-odulune-layik-goruldu

Online satış kanalında tüketicilerin elektrik malzemeleri ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırılmasında öncü olan sektörün güçlü isimlerinden elektrix.com, Schneider Electric tarafından “B2C Satış Kanalında En Çok Büyüme Kaydeden Bayi” ödülüne layık görüldü.

elektrix.com, B2C pazarında, ihtiyaçları ve müşteri taleplerini geniş ürün yelpazesi, teknik alt yapısı ve uzman kadrosu ile kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla, Türkiye’deki tüm illere online satış kanalı üzerinden ulaşarak pazarda B2C başarıları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Mevcut satış potansiyelini günden güne genişleterek bayiliğini yaptığı markaların ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan elektrix.com, üretici firmalara sunduğu partner yapısı ile de müşterilerinin ve tedarikçilerinin önemli çözüm ortağı konumunda.

elektrix.com-odul-takdimi

Satış kanalında önemli bir yeri olan ve birçok ürün çeşidini kullanıcıları ile buluşturduğu Schneider Electric markası tarafından “B2C Satış Kanalında En Çok Büyüme Kaydeden Bayi” seçilen elektrix.com, bu başarısını taçlandıran ödülünü Schneider Electric Türkiye Ülke Müdürü İsmail Yamangil’den aldı.

elektrix.com’a ziyarette bulunan İsmail Yamangil, e-ticaret ekibini tebrik ederek ödülü ekibe ve Kıraç Elektrik Genel Müdürü Can Kıraç’a bizzat takdim etti. İsmail Yamangil üretici firma-bayi ilişkisi ekseninde geleceğe yönelik stratejileri ve planları üzerine elektrix.com ekibi ile konuştular. Odağında elektrix.com’un başarısı olan görüşmede ayrıca elektrik sektöründeki dijital dönüşüm ve e-ticaretin geleceği konuşulan konu başlıkları arasındaydı.

elektrix.com-odul-aldi

Elektrik malzemeleri pazarında e-ticaret trendlerini ve gelişmelerini sürekli takip ederek tüketicinin en çok tercih ettiği firmalardan biri olma başarısını yakalayan elektrix.com’un B2C satışı stratejileri bu kez de Schneider Electric tarafından takdim edilen ödül ile taçlanmış oldu.