elektrix-world-e-commerce-forumda-e-ticaretin-devleri-ile-bulustu

Türkiye’nin en büyük elektrik malzemeleri online satış platformlarından biri olan elektrix.com, 28-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Wow Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen E-Commerce Forum’a VIP katılım göstererek e-ticaret devleri ile buluştu.

Bu yıl 9. kez tüm Dünya’daki e-ticaret uzmanlarını buluşturan E-Commerce Forum, Okan Bayülgen’in sunumuyla 28-30 Eylül tarihleri arasında İstanbul Wow Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

WORLDEF Başkanı Ömer Nart tarafından “Avrupa’nın En Büyük E-Ticaret Buluşması” olarak duyurulan E-Commerce Forum, 34 ülkeden 20 bine yakın katılımcıyı ağırladı.

elektrix-ekibi-b2b-bulusmalar-amaciyla-kurulan-masalarda-bircok-is-birligi-ve-is-gelistirmeler-uzerine-gorusmeler-yaptilar

2019 yılında Kıraç Elektrik Genel Müdürü Can KIRAÇ’ın sektörün dijitale evrimini öngörerek kurduğu Kıraç Group’un ticari girişimi olan elektrix.com’un E-Ticaret Yöneticisi Buğra Han ŞİMŞEK ve Dijital Pazarlama Yöneticisi Onuralp ÇAKMAK da etkinliğe katıldı.

Dünya üzerindeki tüm e-ticaret trendlerini ve alanındaki yenilikleri yakinen takip eden elektrix.com, E-Commerce Forum’a VIP bilet ile katıldı.  Forum boyunca dünya çapında e-ticaret sitelerinin yol haritalarını ve başarı hikayelerini dinleyen elektrix.com, 34 ülkeden gelen e-ticaret paydaşları ile faydalı networkler kurdu.

3 gün boyunca panel ve toplantıların devam ettiği E-Commerce Forum’da 150 bin B2B buluşma gerçekleştirildi. elektrix.com ekibi, B2B buluşmalar amacıyla kurulan masalarda birçok yeni iş birliği ve iş geliştirmeler üzerine görüşmeler yaptı.

elektrix.com Ekibi E-Ticaret Trendlerini Kaçırmıyor

World E-Commerce Forum kapsamında 5 farklı sahnede 200’den fazla konuşmacı “Dünyada ve Türkiye’de E-Ticaretin Gelişimi”, “Teknoloji Yatırımcılığının Geleceği”, “E-Ticarette Müşteri Deneyimi” ve “E-Ticarette Hız Kavramı” konularındaki tecrübelerini dinleyicilere aktardı.

2019’da kurulduğu günden bugüne kadar hiçbir e-ticaret trendini kaçırmayan ve yenilikleri çalışma sistemine entegre ederek başarıyı yakalayan elektrix.com, forum boyunca uzmanların tecrübelerinden faydalanarak yeni içgörüler elde etti.

Dünya markalarının 15 binden fazla ürününü online satış kanalından B2C müşterilere hızla ve güvenle ulaştıran elektrix.com, tüm sektörlerdeki e-ticaret inovasyonlarını yakından takip ederek elde ettiği içgörülerle bugüne kadar imzasını attığı başarı hikayelerine yenilerini eklemeyi planlıyor.

World E-Commerce Forum’da Devlet Yetkilileri Sunum Yaptı

“E-Ticaret’in Davosu” olarak adlandırılan World E-Commerce Forum’da devlet yetkilileri, e-ticaret alanında yapılan yeni düzenlemeler hakkında sunumlar gerçekleştirdi.

Ayrıca Ticaret Bakanlığı başta olmak üzere, Elektronik Ticaret Derneği (ELİDER), E-Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD), Kargoist ve Startup Centrum tarafından desteklenen World E-Commerce Forum’un ana iş ortağı META olurken, ana sponsorluğunu da Türkiye İş Bankası üstlendi.