elektrix-schneider-electric-e-ticaret-ekibini-innovation-hub-da-ziyaret-etti

Online elektrik malzemeleri satışında pazarın başarılı markalarından olan Elektrix, İstanbul’da Schneider Electric tarafından son teknoloji ürün, çözüm ve yazılımların deneyimlendiği “Innovation Hub”ı ziyaret ederek firmanın e-ticaret ekibi ile sektördeki güncel inovasyonlar üzerine görüştü.

Elektrik malzemeleri pazarında online satış yapmaya başlayan ilk büyük girişimlerden olan ve kurulduğu günden itibaren başarıları ile adından sıkça bahsettiren Elektrix, genç ekibiyle sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek inovatif ruhunu korumaya devam ediyor.

Güçlü altyapı yatırımları ve özelleştirilmiş pazarlama çalışmaları sayesinde kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanına kampanyalarını ve hizmetini ulaştıran Elektrix bu kez Schneider Elektric tarafından İstanbul’da kurulan Innovation Hub’ı ziyaret etti.

gundemde-elektrik-sektorunun-geleceği-ve-dijital-donusum-vardi

Markanın e-ticaret ekibi ile verimli bir görüşme gerçekleştiren Elektrix ekibi, sektördeki güncel inovasyonlar ve yöntemler üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Gündemde Elektrik Sektörünün Geleceği ve Dijital Dönüşüm Vardı

Son teknoloji ürün, çözüm ve yazılımların fiziki ve dijital ziyaretlerle deneyimlendiği Innovation Hub’ı ziyaret eden Elektrix ekibinin gündeminde elektrik sektörünün geleceği ve dijital dönüşüm konuları yer aldı.

E-ticaret alanında kurum içi araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan Elektrix ekibi, farkl firmalar tarafından gerçekleştirilen ufuk açıcı etkinliklere de katılarak sektördeki tüm gelişmeler üzerinde hakimiyet kurmayı hedefliyor.

elektrix-innovation-hub-ziyareti

Elektrix’in bu amaçla gerçekleştirdiği Innovation Hub ziyaretinde; hastaneler, oteller, endüstriyel tesisler, veri merkezleri, üstyapı yatırımları gibi uygulama alanlarında gerçek zamanlı teknoloji çözümlerini deneyimlerken yapay zeka ve dijital ikiz teknolojilerini de temel alan 50’nin üzerinde yazılımı inceledi.

Online elektrik malzemeleri satışında zirveye oynamak üzere çalışmalarını sürdüren Elektrix, sektörel inovasyonları yakından takip ederek ve müşterilerine yönelik özelleştirilmiş çözümler üreterek marka değerine değer katmayı planlıyor.

Bu vizyondan hareketle son olarak Schneider Elektric e-ticaret ekibi ile İstanbul Innovation Hub’da buluşan Elektrix, güçlü markalarla araştırma ve geliştirme özelinde de iş birliğini sürdürmeye devam edeceğini açıklıyor.