elektrix.com-elektrik-malzemelerinde-efsane-kasim-indirimlerini-duyurdu

elektrix.com, “Efsane Kasım İndirimleri” kapsamında tüm ürünlerde geçerli olan avantajlı fiyatların yanı sıra Schneider Electric markalı ürünlere tanımlanan sepette indirim kampanyasını ve elektrikli şarj istasyonu kampanyasını duyurdu. Kampanya ve indirimler kısa bir süre için geçerli olacak.

E-ticarette ülke genelinde büyük indirimlerin ve kampanyaların gerçekleştiği Kasım ayı sürüyor. Elektrik malzemeleri pazarının en başarılı e-ticaret sitelerinden biri olan elektrix.com, online alışveriş kültürünün bu trendini de kaçırmayarak, “Efsane Kasım İndirimleri”ni duyurdu.

Kasım ayı boyunca geçerli olan indirim ve kampanyalarla tüketicilerine oldukça avantajlı fiyatlar sunan elektrix.com, bu sayede daha çok tüketici ile bağ kurmayı ve elektrik malzemeleri pazarına güzel bir jest yapmayı hedefliyor.

firsat-urunleri-bolumunde-kacirilmayacak-firsatlar-var

Tüm Elektrik Malzemelerinde İndirimli Fiyatlar elektrix.com’da

“Türkiye’nin En Büyük Online Elektrik Marketi” sloganıyla e-ticaret faaliyetlerini sürdüren elektrix.com, tüm ürünlerine Kasım ayı boyunca geçerli olacak kaçırılmaz indirimler tanımladı. E-ticaret kültürünü, elektrik malzemeleri sektörüne başarıyla entegre eden elektrix.com, yılın en büyük indirimini sunduğu Kasım ayında, fırsat kategorisine eklediği yeni ürünler ile Kasım alışverişini gerçekleştirecek firmalara ve elektrikçilere sunduğu finansal kolaylıkların yanı sıra güzel bir jest yapmayı hedefledi.

Schneider Electric Ürün Gruplarında Sepette İndirim Fırsatları

“Efsane Kasım İndirimleri” kapsamında Schneider Electric ürünlerine yönelik bir kampanya düzenleyen elektrix.com, birçok ürün grubunda geçerli olacak sepette indirim fırsatlarını da duyurdu.

Schneider Electric ürünlerini elektrix.com’dan satın alan tüketiciler farklı ürün gruplarına göre 75₺, 200₺, 500₺ ve 1.500₺ değerindeki aşamalı indirimlerden faydalanabilecek. Birçok ürün gruplarında geçerli indirimli fiyatları görmek için tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atmak!

elektrikli-arac-istasyonlarinda-elektrikcilere-ozel-indirim

Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında Elektrikçilere Özel Kampanya

“Efsane Kasım İndirimleri” kapsamında, elektrix.com ve Schneider Electric iş birliğinde düzenlenen “Elektrikli Araç Şarj İstasyonu” kampanyası da elektrikçilere duyuruldu.

“EVlink Wallbox” Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ürünlerinde geçerli olan kampanya, faydalanılması durumunda elektrikçilere sepette 750₺ indirim sağlıyor ve kuruluma özel 500₺’lik “FAZPuan” hediye ediyor.

Elektrikli araçların giderek yaygınlaşması sonucunda pazarda yeni bir ürün grubu olarak karşımıza çıkan ve ilk günden beri yoğun ilgi gören elektrikli araç şarj istasyonu tedariği ve kurulumu yapacak elektrikçilere özel olarak hazırlanan kampanya, belirli bir süre için geçerli olacak. elektrix.com, günümüzde villalarda, sitelerde ve şirketlerde sıkça tercih edilen elektrikli araç şarj istasyonlarının yakın gelecekte şehirlerin her yerinde olacağını öngörerek, tüm elektrikçileri kampanya sayfasını ziyaret etmeye davet ediyor. 

Fırsat Ürünleri Köşesinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

elektrix.com’da bulunan turuncu “Fırsat Ürünleri” köşesinde yılın her günü olduğu gibi Kasım ayında da kaçırılmayacak fırsatlar var.

Anahtar-priz ve çerçeve setlerinden otomatik sigortalara kadar elektrik sektörünün bel kemiğini oluşturan tüm elektrik malzemelerinde rekabetçi fiyatların tanımlandığı “Fırsat Ürünleri” köşesi, sık sık güncellenen ürün gamı ve stoklarıyla Kasım ayı boyunca da e-ticaret müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamaya devam edecek.