elektrix.com-artam-elektrikli-arac-sarj-istasyonu-taleplerini-avantajli-fiyatlarla-karsiliyor

Elektrikli araçların giderek benimsenmesi ve kullanımının artması üzerine elektrikli araç şarj istasyonu yatırımlarında gaza basıldı. AVM’lerle başlayan elektrikli araç şarj istasyonu talepleri de giderek artıyor. elektrix.com, artan elektrikli araç şarj istasyonu taleplerini global tedarikçilerinden aldığı kalite gücü ve avantajlı fiyatları ile karşılıyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da katılımıyla gerçekleşen 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nin ana başlıklarından biri de elektrikli araç şarj istasyonlarıydı.

elektrix.com-arac-sarj-istasyonu

Zirvede, tüm sitelere elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu gündeme geldi. Uzmanlar tarafından Türkiye’de elektrikli araç şarj istasyonunun 2030 yılına kadar 200 bin adet olacağı tahmin ediliyor.

Girişimciler ve esnaflar bugünlerde elektrikli araç şarj istasyonu kurmak ve işletmek üzere sertifika alıyor. Pazarın istek ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek ürün gamını canlı tutan elektrix.com, elektrikli araç şarj istasyonlarını Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla ulaştırıyor.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonunun En Avantajlı Adresi elektrix.com

Yerli otomobilimiz TOGG’un 2023 yılında banttan inmesiyle birlikte elektrikli araç şarj istasyonlarına duyulan ihtiyacın giderek artacağını öngören elektrix.com Legrand ve Schneider Electric markalı şarj istasyonlarını online satış kanalı üzerinden tüketicilere ulaştırmaya başladı.

elektrix.com online satış kanalında Schneider Electric ve Legrand markalı elektrikli araç şarj istasyonları oldukça teşvik edici fiyatlarla tüketiciler ile buluşuyor.

Üstelik dünya çapında başarıları ve sektörde uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile neredeyse tüm pazarın güvenle tercih ettiği Schneider Electric ve Legrand markaları, elektrik sektörü tarafından güvenle tercih ediliyor.

Duvara ve zemine monte edilebilen iki çeşidiyle ev tipi ve toplu kullanım söz konusu olacağı alanlar gibi her ihtiyaca karşılık elektrikli araç şarj istasyonları elektrix.com’da kolaylıkla incelenebiliyor ve birkaç tıkla sipariş edilebiliyor.

Kurumsal üyelerine sağladığı ayrıcalıklarla projelere sık sık adını yazdıran elektrix.com; şehirlerin elektrikli araç şarj istasyonları ile donatılması sürecinde de büyük rol oynayacak gibi görünüyor.