.

Batman’lı İşadamlarından Makel Ziyareti

Batman’lı İşadamlarından  Makel Ziyareti

Makel Şirketler Grubu; 21 - 23 Eylül tarihlerinde düzenlediği organizasyon ile 35 kişiden oluşan Batman'lı işadamlarını Makel’de ağırlayarak firma ve ürünler hakkında bilgi aktardı.

Makel Fabrikasını gezen ve müteahhit, elektrik firması yöneticileri ve mimarlardan oluşan ağırlıklı misafirler, anahtar ve priz üretiminden şalt ve Led Aydınlatma ürünlerine kadar birçok ürünün üretim şartlarını yakından izleme şansını buldular. Firma içinde gerçekleştirilen ve birçok kalite testine de şahit olan misafirler, Makel otomasyon teknolojisine ve laboratuar şartlarına hayran kaldılar.

Grubun Makel’e gelmelerinin ardından Konferans Salonu’nda hazırlanan sunumu dinlemek üzere bir araya gelen misafirlere Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal firmanın kurumsal sunumunu gerçekleştirdi. Makel’in yeni ürünü olan Led Aydınlatma ürünleri hakkında da bir sunum yapan Emsal ürün grubu hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Sunum sonrasında Makel üretim tesislerini gezen misafirler, hammadde girişinden ürün çıkışına dek tüm süreci yakından gözlemleyerek bilgi aldılar. Ertesi gün ise Sultanahmet’e ziyareti gerçekleştiren misafirler, eşsiz bir tarihin  içerisinde gün boyu güneşin ve güzel havanın keyfini sürdüler.

Businesspeople from Batman Pays a Visit to Makel

Makel Holding has hosted a group of 35 businesspeople from Batman as part of an organization held between September 21st and 23rd and communicated valuable information about its products. Having visited Makel’s manufacturing plant, the group of constructors, managers and architects found the chance to observe the production conditions of several products from switches and sockets to LED lighting products. Also observing a number of internal quality control tests, guest were totally amazed by Makel’s automation technology and lab conditions.

After their arrival at the Makel’s facilities, the guests gathered in the Conference Room for the corporate presentation delivered by Serkan Emsal, Sales and Marketing Director. Also delivering a second presentation on the LED Lighting products, a rather new product range for Makel, Mr. Emsal communicated detailed information.

After the presentation, the guests visited Makel’s manufacturing plant and received information about almost anything from raw material input to end user product output. Having found the chance to visit Sultanahmet Mosque the next day, guests have enjoyed their day in a beautiful day.

TOP