elcab-kablo-necdet-tiskaoglu-zonsiad-istisare-toplantisi

ZONSİAD Yönetim Kurulu, 9. Birim Başkanlığı ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin katılımı ile ZONSİAD genişletilmiş yönetim kurulu istişare toplantısını gerçekleştirdi.

İş dünyasına 2012 yılından itibaren her platformda katkı veren ZONSİAD geçtiğimiz aylarda yönetim kurulunun almış olduğu kararla kadrosunu genişletme yoluna gitmiş ve kısa süre zarfında teknik birimler oluşturarak bu birimlerin yönetimlerini tamamlamıştı.

Toplantıyı divan heyeti olarak başkanlık yapan ZONSİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mehmet Keserci, Yüksek İstişare Kurulu Üyelerinden İstanbul Ticaret Odası Mali Müşavirler Komitesi Başkan Yardımcısı Hikmet Kabuk ve Yıldız Teknik Üniversitesi Danışma Meclisi Üyesi Mustafa Kurt yönetti.

zonsiad-genisletilmis-yonetim-kurulu-istisare-toplantisi

ZONSİAD’ın yeni oluşturduğu birim başkanlıklarında sürpriz isimlerde yer aldı Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Gurbet Altay; Eğitim ve Hukuk Biriminde görev alırken, MHP MYK Üyesi İş Adamı Murat Kotra Yatırım ve Finans Birim Başkanlığında görev aldılar.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren ZONSİAD Genel Başkanı Halil İbrahim Ece önemli açıklamalarda bulundu.Kurulduğumuz 2012 yılından bu yana birçok etkinlikler ve buluşturma programları gerçekleştirdik .

Geçen 7 yılı aşkın sürede iş adamlarımızı buluşturmak, tanıştırmak ve derneğimizin duyurulması noktasında birçok çalışmalar yaptık.

Bu çalışmalar sayesinde birçok birbirini tanımayan insanları tanıştırdık buluşturduk.

Bu buluşturmalar sayesinde ticari alış verişler sosyal ekonomik olarak birbirimize destek sağlamaya çalıştık.

Günümüze geldiğimizde artık yapılan bu çalışmalar derneğimize yeterli gelmediği gibi çalışmalarımızı artık farklı versiyonlarla yapma gereği duyulmuştur.

Neden bizler ortak paydamız Zonguldak olan iş insanlarına farklı kazanım sağlamayalım. Bugün birçok iş adamımız ortaklıklardan bahsediyor.

İçimizde ortak çalışmalar yapan iş adamlarımız var. Hep beraber küçük sermayeler koyarak büyük işler neden yapmayalım.

Bu ortaklık fonu olur, ortak havuz olur, kooperatif olur adının çokta önemi yok. Bizler birbirimize inanırsak büyük işlere imza atabiliriz.

Her birimiz kendi sektöründe önemli çalışmaları olan insanlar. Yapacağımız buna benzer çalışmalarla Türkiye’ye ve bölgemize örnek bir model olabiliriz.

Şu an ulaşabildiğimiz İstanbul’da 500 üzerinde iş adamı mevcut. Yaptığımız araştırmalar neticesinde 1500 üzerinde de iş dünyasında bulunan hem şehrimiz var.

Bu insanları bir çatı altında bir araya getirdiğimizde ciddi manada hem sosyal hem ekonomik olarak çok büyük ortak sinerji oluşturabiliriz.

Değerli arkadaşlar; 65 kişilik yönetim kadrosu oluşturduk ne demiş atalarımız “bir elin nesi var. iki elin sesi var” sözünü asla aklımızdan çıkartmamız lazım.Her birimimizde ayrı sektörlerde faaliyet gösteren iş adamlarımız bulunmaktadır.

Mevcut birimlerimiz birim toplantılarını 3 aylık dönemlerde yapıp, bu çalışmaları raporlayacaktır. Yine yönetim kurulu olarak yeni yapılanma anlayışımız devam ederek ilerleyen günlerde bölge temsilciği ve yurt dışı temsilciliklerini oluşturacağız. Bununla ilgili çalışmalarımız şu an için devam ediyor.

Yönetim kurulumuza birim başkanlarımıza ve birim üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Yeni görevleri hayırlı uğurlu olsun. Bu vesile ile sizlere ayrı ayrı sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

İşte ZONSİAD Birim Başkanlığı Listesi

Şenol Birol Kabarık (Teşkilatlanma ve Üye Birim Başkanı) Eren Tülübaş, Serkan Bayram, Kamil Oruç, Serkan Dedeli, Elcab Kablo Nejdet Tıskaoğlu (Finans ve Yatırım Birim Başkanı) Ertaner Karakaş, Murat Kotra, Necati Acar, Oktay Acır.

elcab-kablo-necdet-tiskaoglu-zonsiad-istisare-toplantisi
Elcab Kablo Firma Sahibi Necdet Tiskaoğlu
  • Samet Eren (Ar-Ge ve Proje Birim Başkanı) Ahmet Çelik, Şinasi Alabaş, Pınar Yılmaz, Ahmet Şahin Arslan.
  • Murat Aktaş (Sektörler Birim Başkanı) Mehmet Akpınar, Ahmet Doruk, Mustafa Gülmez, Erol Karanlık.
  • Muhammet Keserci (Eğitim ve Hukuk Birim Başkanı) Gurbet Altay, Deniz Kırnapçı, İsa Muslubaş, Mustafa Canbaz
  • Zekeriya Kabuk (Mali ve Bütçe Birim Başkanı) Ersin Aktaş, Hilmi Cıbır, Yusuf Kiremitçi, Muharrem Civelek.
  • Burhan Yücel (Sekreterya Birim Başkanı) Yunus Emre Topal, Nesrin Kahraman, Davut Atak, Serpil Cüntay.
  • Volkan Taşkıran (Medya ve Tanıtım Birim Başkanı) Onur Altındağ, Alaaddin Adak, Recai Akçabelen, Ferdi Tosun.
  • Orhan Bayraklı (STK ve Dış İlişkiler Birim Başkanı) Mustafa Kalaycı, Hayri Korkmaz, Orhan Kurtulbaş, Satılmış Yazıcı.
Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.