elbi-elektrik-2015-bayi-toplantisi

Elektrik sektörünün öncü markalarından ELBİ Elektrik, 2015 yılının kampanya satışlarında başarılı olan partnerlerini Singapur-Phuket ve Paris’e gerçekleştirdiği seyahatlerde ağırladı.

Partnerlerine 2015 yılının başarılarını farklı kıtalarda kutlama imkânı sunan ELBİ Elektrik, yeni yıl öncesi motivasyon tazeledi.

Elektrik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren ELBİ Elektrik, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda partnerleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.  ELBİ Elektrik son olarak 2015 yılı kampanya satışlarında başarı elde eden partnerlerini Singapur-Phuket ve Paris gezilerinde bir araya getirdi.

Gökyüzünde Yüzme Deneyimi

15-22 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen, Singapur ve Phuket seyahatinde partnerler dünyanın bambaşka bir coğrafyasını da görme imkânı buldular.

ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney ile Türkiye Satış Müdürü  Erman Umdu’nun eşlik ettiği seyahatin Phuket bölümünde birbirinden güzel adalarda deniz ve güneşin tadını çıkartıp, dünyaca ünlü mercan adalarına dalış yapan partnerler,  Phuket’in ardından Aslanlar Şehri olarak bilinen Singapur’u da gezme fırsatı buldular.

Singapur’da şehrin simgesi haline gelen Marina Bay Sands Otel’de konaklayan partnerler,  otelin en üst katında bulunan sonsuzluk havuzunda gökyüzünde yüzmeyi deneyimlediler.

Ailelerle Eurodisney’de Unutulmaz Bir Macera

Partnerlerin aileleri ile birlikte katıldığı Paris seyahati ise 27-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. ELBİ Elektrik CEO’su Alp Alptugay ve Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney’in de katıldığı gezide, partnerler Paris’in tüm tanınmış ve tarihi mekânlarını gezme imkânı buldu.

Seyahatin Eurodisney bölümünde ise, Disneyland’ın eğlenceli dünyasında 2 gün boyunca konaklayan büyükler ve çocuklar keyif dolu anlar yaşadı.

Farklı kıtaları ve kültürleri tanıma fırsatının yanı sıra fikir alışverişinde bulunma şansı da elde eden partnerler, 2016 yılı için de motivasyon tazeledi.

Seyahatler boyunca partnerlere eşlik eden ELBİ Elektrik Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney “Her yıl yeni sürprizlerle gerçekleştirdiğimiz seyahatlerimiz iş ortaklarımızın ilgisiyle bizler için daha da anlamlı bir hale geliyor.

ELBİ Elektrik olarak önümüzdeki dönemlerde de yepyeni deneyimlerle fark yaratmaya ve sektördeki öncü rolümüzü sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.


eng. version:

ELBI Family Has Celebrated Its Achievements In Other Continents

ELBI Electric, one of the leading firms of the electricity industry, hosted its business partners who have achieved the sales numbers defined as per the 2015 campaign in Singapore-Phuket and Paris. Offering the chance to its business partners to celebrate their success in other continents, ELBI Electric refueled the motivation just before the New Year.

Delivering to the electricity industry for long years and now exporting to many countries in the world, ELBI Electric is bringing its business partners together within several events and organizations.  The most recent event held by ELBI Electric was the trips to Singapore-Phuket and Paris held in order to reward its business partners who have reached successful sales numbers as part of its 2015 campaign.  

An Experience to Swim in the Sky

Business partners of ELBI Electric have found the chance to see a whole lot of different part of the world during the Singapore and Phuket tour held between October 15th and 22nd.

Accompanied by Erkan Güney, Marketing and Sales Operations Director of ELBI Electric, and Erman Umdu, Turkey Sales Manager of ELBI Electric, the business partners of ELBI Electric have found the chance to enjoy the sea and the sun in several islands not to mention the scuba diving experience to the known coral islands during the Phuket lap of the tour, they have also had the opportunity to visit Singapore, the City of Lions. Accommodated in the Marina Bay Sands Hotel, the rising symbol of Singapore, they enjoyed the experience of swimming in the sky in the eternity pool on the rooftop of the hotel. 

An Unforgettable Adventure in EuroDisney with Families

Business partners of ELBI Electric visited Paris with their families between October 27th and 31st. Accompanied by Alp Alptugay, CEO of ELBI Electric and Erkan Güney, Marketing and Sales Operations Director, the business partners of ELBI Electric have found the chance to visit all the known and historical places in Paris.

Hosted in the entertaining world of Disneyland for 2 days during the EuroDisney lap of the visit, guests of all ages have enjoyed themselves.

Finding a chance to get to know different continents and cultures along with the chance to exchange ideas, business partners of ELBI Electric refueled their motivation for 2016.  “Held with new surprises each year, our tour offers gain a whole lot of different meaning with the interest of our business partners.

As ELBI Electric, we are going to keep making a difference and furthering our leader position in our industry with brand new experiences,” said Erkan Güney, Marketing and Sales Operations Director of ELBI Electric, keeping the business partners company during the tours.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.