TD-Elektronik-Logo-640x320

Delta, 1971 yılında kurulmuş olup, 2002 yılından bu yana (SMPS) anahtarlamalı güç kaynağı çözümlerinde, 2006 yılından beri de DC fanlarda dünya lideridir.  Delta, %90’dan fazla verimlilikle (SMPS) anahtarlama güç kaynaklarında, %97.5’e varan telekom tiplerinde ve %98.7’ye kadar verimlilik sağlayan PV dönüştürücüleri de dahil olmak üzere endüstrideki en yüksek enerji verimliliğe sahip ekipmanları tüketicilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda %96’dan fazla verimlilik ile 80 Plus Titanium sertifikalı Dünya’nın ilk sunucu güç kaynağı Delta tarafından geliştirildi. Yıllık satış gelirlerinin %5 ile %6’sını Ar-Ge’ye yatıran DELTA, Tayvan, Çin, Avrupa, Hindistan, Japonya, Singapur, Tayland ve ABD’de olmak üzere Dünya çapında Ar-Ge merkezleri bulunmaktadır.

Özet Bölümü

 Delta, yenilikçiliği, tasarım ve kurumsal sosyal sorumluluk konularında uluslararası ödüllerin sahibi olmuştur. 2011’den bu yana Delta prestijli Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünyası Endeksi (DJSI World) oylamalarında her yıl var olmaktadır. 2014’te ayrıca DJSI Emerging Markets Index’e dahil olduk ve Dünya’nın önde gelen Elektronik Ekipmanları, Enstrüman ve Bileşen Firmaları arasında standart beş kriterde birinci sırada yer almıştır.

Delta, 2014 Karbon Saydam Projesinin (CDP) İklim Performans Liderlik İndeksinin (CPLI) en yüksek seviyesi olan A seviyesinde yerini almıştır. Çin’den gelen yaklaşık 2000 borsaya kayıtlı şirketlerden CPLI’ya seçilen tek şirkettir. Delta, küresel ısınmayı azaltmak ve insanlık için sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için geliştirilen teknolojiler ve çözümler üretmeye kendini adamıştır.

Dünya’nın teknoloji liderleri arasında stratejik ortak olan Delta Group, kabul edilebilir maliyet, en yüksek kalitede öncü ürünler ve sistem çözümleri sağlamaya kararlı bir şekilde yol almaktadır. Delta Group’un müşterilerine verdiği taahhüt, ürünlerin ve sistemlerin tasarımını, üretmek ve hızlı şekilde teslim etmektir. Ürünlerin ve müşterilerin Dünya çapında ki siparişlerini yerine getirmekte en kısa süreler ile dikkatleri  üzerine çekmektedir.

Delta Electronics Group, piyasa değeri olarak milyar dolar seviyelerinde global bir şirkettir.

Endüstriyel, tıbbi ve tüketici elektroniği cihazlarında üst düzey  markalar için Dünya’nın önde gelen güç kaynağı üreticisidir.
40 yılı aşkın bir süredir Delta, Fortune® 500 listesinde ki birçok üst düzey şirket tarafından  kabul görmüş ve güvenilir ODM (Orijinal Tasarım Üreticisi) ortağı olmuştur.
Bu şirketler en iyi teknoloji, kalite ve güvenilirlikten daha çok şey beklemektedir. Delta’nın sürekli büyümesi, sayısız endüstriyel ödül ve on yıllardır müşteri tabanını genişletmesi ile sonuçlar kendiliğinden konuşur vaziyete gelmiştir.

2008 yılında Delta, müşterilerine Delta’nın ODM (Orijinal Tasarım Üreticisi) ortaklarının talep ettiği Dünyaca ünlü teknoloji ve kaliteyi sunan kendi markası standart güç kaynağı ünitelerini (PSU) tanıttı.

Delta’nın CliQ DIN Ray Tip Güç Kaynağı ve PMC Panel Bağlantılı Güç Kaynağı serisinin hızla artan popülaritesi nedeniyle Delta, fabrika otomasyonundan tutun da F&B (Yiyecek İçecek) endüstrisine kadar çok çeşitli talep uygulamaları için standart güç kaynağı alternatifleri sunuyor. Delta, medikal sınıf da dahil olmak üzere portföyünde sürekli genişleyen 500’ün üzerinde model sunuyor.

TD Elektronik LED Bazlı Aydınlatma Sistemleri komponentlerinin dağıtımını yapmak üzere İtalyan firması Tecnika Due Srl firması ile ortak olarak 2008 yılında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde Aydınlatma alanında yeni teknolojileri Türkiye’ye getirerek pazar lideri ve öncü firma niteliğini kazanmıştır.

2010 yılında, %100 Türk sermayeli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. TD Elektronik A.Ş., bugün itibari ile ürün gamını LED Aydınlatma, Kablosuz İletişim Sistemleri, PCB Tasarım ve Tedarik, Güç kaynağı tedarik ve dağıtım alanında lider firma özelliğini koruma bilincinde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

TD Aydınlatma Çözümleri

2012 yılında, artan LED bazlı aydınlatma ihtiyaçlarında ki ara mamul çözümlerini daha hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmak adına TD Aydınlatma Çözümleri- TLS Teknoloji Sistemleri firmasını kurmuştur.

Kendi bünyesinde ki Ar-Ge ve tasarım mühendisleri ile elektronik kart tasarlayan, son sistem laboratuvar ekipmanı ile elektronik, ısıl ve fotometrik testleri de kendi bünyesinde yapmaktadır.
Otomatik dizgi hatları ile el değmeden reel değer ile saatte 180.000 Komponent kapasitesi ile dizgi üretimini, tamamen ESD koruması yapılmış alanda sürdürerek hızlı ve kaliteli çözümü müşterilerine sunmaktadır.

 

TD Elektronik A.Ş., tedarikçisi olduğu iş ortaklarına yeni ürünler için pazar stratejileri oluşturma safhasından, talep oluşturmaya, lokal dağıtım kanalları önerilerinden, finansal risk hesaplarına kadar iş ortaklığının getirdiği birçok hizmeti profesyonel olarak sağlar.

Talep yaratma konusunda öncü firma olan TD Elektronik A.Ş.’nin satış kadrosundaki mühendisleri, müşterileri ile birlikte Ar-Ge ve Ür-Ge safhalarında iş ortakları ile beraber çalışıp teknolojik alandaki bilgi ve becerilerini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır.

İş ortaklarımızın başarısını kendi başarısı olarak özümseyen TD Elektronik, alanında lider, kaliteli ve yenilikçi ürünleri bünyesine katarak gelişen global pazarda hizmetlerine devam etmektedir.  1 Ocak 2018 tarih itibariyle Delta Endüstriyel Güç Kaynaklarının (IPS) Türkiye’de ki satış ve dağıtımı TD Elektronik A.Ş. tarafından yapılmaktadır. TD Elektronik Teknik bilgi, hız ve servis ile Türkiye pazarında Delta’ya güç katmış olacaktır.

Delta is Now Stronger in Turkey with TD Electronics Inc.

Delta was founded in 1971 and it is the global leader in switch mode power supplies (SMPS) since 2002 and in DC fans since 2006.

Delta provides the customers with the equipment operating at the highest possible energy efficiency in the sector such as up to 90% energy efficiency in switch mode power supply (SMPS), up to 97.5% energy efficiency in telecom types and up to 98.7% energy efficiency in PV inverters. Nevertheless, Delta developed the world’s first 80 Plus Titanium certified server power supply with more than 96% more efficiency.

DELTA has been investing 5-6% of its annual profits into R6D and the company operates several R&D centers in Taiwan, China, Europe, India, Japan, Singapore, Thailand, and the USA.

Delta has also been awarded by international organizations for its innovativeness, design and corporate social responsibility projects. Since 2011, Delta has been consistently listed in the prestigious DJSI World (Dow Jones Sustainability World Index). The company was included in the DJSI Emerging Markets Index back in 2014 and held the first place in five standard criteria among leading Electronics Equipment, Instruments and Components Firms.

Delta was also listed in the Level A, the highest level for Climate Performance Leadership Index (CPLI) of Carbon Disclosure Project (CDP) in 2014. It is the only listed Chinese company among 2,000 others which was included in CPLI. Delta dedicates itself to reduce global warming and to produce technologies and solutions to ensure a sustainable future for the human beings.

A strategical partner for global technology leaders, Delta Group works towards the future with a focus on providing the acceptable cost, the highest quality products and system solutions. Delta Group’s commitment to its customers is the production of its products and systems and delivery of these products without delay. The company has drawn attention with the short delivery times it has to offer for the orders of its global customers.

Delta Electronics Group is a global company with an estimated market value of $1 bln.

It is the leading power supply manufacturer of the world with its partnerships with renown brands operating in industrial, medical and consumer electronics. For more than 40 years, Delta is recognized by many companies listed in Fortune® 500 and has served as a reliable ODM (Original Design Manufacturer) partner.
These companies commonly expect more than just the best tech, quality and reliability. Thanks to the sustained growth of the company, several rewards it has received and expanded customer base, the results the company reports are proofs of the success of the company.

In 2008, Delta introduced the standard power supply units (PSU) under its own brand based on the orders of the company’ ODM partners offering the world-famous technology and quality.

Due to the increased demand in Delta’s DRM CliQ M DIN Rail Power Supply and PMC Panel Mount Power Supply products, the company now offers standard power supply alternatives to a wide range of application areas from factory automation to F&B industry.  Delta’s product range consists of more than 500 products including the medical class products.

TD Electronics Inc was founded in 2008 as a joint venture with Italian Tecnika Due Srl firm in order to operate in the LED-based Lighting Systems and components distribution. Having brought the new technologies in Lighting sector to Turkey, the company has become the market leader and a pioneer in the market.

The company was 100% locally owned in 2010. As of today, the product range of TD Electronics Inc. consists of LED Lighting, Wireless Communication Systems, and  Design and Supply of PCBs and Power Supplies and the company serves with attention to preserve its leader position in the market.

In 2012, TD Lighting Solutions has founded TLS Technology Systems in order to better serve for the semi-finished solution needs in LED-based lighting segment with improved speed, reliability and quality.

With its R&D and design engineers, the company designs electronics card modules and conducts electronic, thermal and photometric tests under its roof with its advanced lab equipment. The company offers fast and quality solutions with its production line operating at a capacity of 180.000 components per hour in a space with ESD protection thanks to its fully automated production lines.

 TD Electronics Inc. offers its outsourcers professional services such as creating market strategies for new products, creating demand, suggesting local distributing networks, financial risk calculations and many more.

Leaders in creating demand, sales engineers of TD Electronics Inc. work together with clients and business partners in R&D and P&D processes using their technological know-how and skills for the success of their clients.

TD Electronics believes that the success of their partners is also their success and serves to the global market with ever increasing number of leading, quality and innovative products.  As of January 1, 2018, TD Electronics Inc.

has undertaken the sales and distribution of Industrial Power Supply (IPS) products manufactured by Delta. The technical know-how, speed and service quality of TD Electronics Inc. will boost Delta’s recognition in Turkish market.