dask-nedir-nasil-yapilir

DASK poliçesi yaptırmak mevcuttaki konutu genel anlamıyla garanti altına almayı kapsar. Farklı teminatlar sunan DASK sigortası ile siz de konutunuzu deprem, yangın ve doğal afetlerden koruyabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta DASK poliçesinin kapsam detaylarıdır. Kapsam ne kadar fazla olursa ödenecek primin de o denli artacağını unutmamak gerekir. Siz de eğer DASK yaptırma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bu önemli noktalara dikkat ettiğiniz takdirde doğru bir poliçe seçimi yapabilirsiniz.

DASK Nasıl Yapılır? DASK Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

DASK sorgula işleminden sonra eğer geçerlilik tarihiniz yakın ise veya geçmiş durumda ise siz de hemen poliçenizi yenileyebilirsiniz. E-sigortam aracılığı ile yapacağınız DASK poliçe sorgulama işleminin ardından poliçe yaptırma veya yenileme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en uygun prim oranları ile yüksek kapsamlı bir DASK deprem sigortası yaptırabilirsiniz. Mevcut olan sigortanızı yenilemek veya yeni bir sigorta yaptırmak için belirtilen seçeneklerden size uygun olanı seçtikten sonra çeşitli bilgiler istenecektir. İletişim bilgilerinizi ve DASK yapılacak konutun adres bilgilerini girdikten sonra DASK teklifi al işlemini tamamlayabilirsiniz. Farklı sigorta firmalarından teklif alarak size en uygun poliçeyi seçebilirsiniz. DASK online ödeme metotları ile prim ödemelerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

dask-sigorta-sorgulama

DASK Yaptırmak için Ne Gerekir?

Eğer DASK sigortasını ilk defa yaptıracaksanız çeşitli belgeler istenmektedir. DASK için gerekli belgeler tapu sahibinin kimlik bilgileri, tapu, açık adres ve iletişim bilgileridir. Bunlar tamamlandıktan sonra başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

Başvuru ekranında gerekli bilgileri girmenizi isteyen E-sigortam, işlemleri çok hızlı şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Evrakların ve başvurunun incelenmesinden sonra kısa süre içerisinde yetkili kişiler tarafından aranarak sigortalama işlemine geçiyorsunuz. Siz de konutunuz için en uygun DASK teklifini almak istiyorsanız E-sigortam’ı tercih edebilirsiniz. Konut sigortası iptali veya sürekli DASK sorgula işlemi yaptırmak zorunda kalmamak için kaliteli ve kapsamlı poliçe hizmeti sunan E-sigortam ile konut sigortası yaptırın.