Istanbullight-Webinar

Covid-19’un Dünyada Ve Türkiye’deki Sektörel Etkilerini Agid Başkani Fahir Gök Canli Yayinda Değerlendirecek!

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Fahir Gök, 22 Haziran 2020, Pazartesi günü saat 11:00’da online platformda canlı olarak yayınlanacak webinarda “Covid-19’un dünya ekonomisine etkisi ve Türk aydınlatma sektöründeki avantajlarını” konuşacak.

Türk aydınlatma sektörünü dünya pazarları ile buluşturan IstanbulLight, COVID-19 sürecinde de sektörün bir araya geldiği bir platform olarak hizmet sağlamaya devam ediyor. 2Y Aydınlatma ve Icon Dizayn Aydınlatma markalarının sponsorluğunda düzenlenecek ilk webinarın konuğu AGİD Yönetim Kurulu Başkanı Fahir Gök olacak.

Gök, “Covid-19’un dünya ekonomisine etkisi ve Türk aydınlatma sektöründeki avantajları” konulu webinarda canlı yayın ile 22 Haziran, Pazartesi günü saat 11:00’da sektör profesyonelleri ile buluşacak.

Fahir Gök gerçekleşecek olan webinar hakkında verdiği bilgide: “Öncelikle salgın süresinde üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmelere istinaden sektörün güncel genel durumu hakkında bilgi vereceğim.

Bununla birlikte webinarda, üyesi olduğumuz Lighting Europe ile salgın başladığı günden itibaren düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılardan öne çıkan konuları, diğer ülkelerde alınan önlemleri ve bu önlemlerin dünyada aydınlatma sektörü üzerindeki etkilerini paylaşarak gelecek dönemin genel bir değerlendirilmesi de yapılacak.” diye belirtti.

Türkiye’nin pazardaki gücünün ve öneminin altını çizen Gök, webinar için; “Türkiye aydınlatma sektörü olarak lojistik avantaj ve üretim yetkinliklerimiz ile özellikle pazar dinamiklerinin değişim gösterdiği bu dönemde aydınlatma sektör gücümüz ve inancımız ile fark oluşturan adımların hep birlikte atılabilmesi için neler yapılması gerektiği ve bu konuda AGİD olarak gelecek dönem planlarımızdan da 22 Haziran’da IstanbulLight webinarında bahsedeceğim.” dedi.

22 Haziran Pazartesi günü saat 11:00’da gerçekleşecek webinara ücretsiz kaydınızı yaptırmayı unutmayın!

Webinara online kaydınızı linli için tıklayınız.