cellia-serisinden-antik-dokunuslar

Anahtar ve priz serisinde üst kategoride pazara sunduğu yeni ürünler ile dikkat çeken Makel Şirketler Grubu, Cellia serisine eklediği yeni tasarımları ile  dekorasyonda “Antik” çizgilerin zarif dünyasını, modern bir yaklaşımla yeniden keşfetme imkanı sunuyor.

İnce bir zevkin modern bir anlayışla yeniden hayat bulduğu Cellia Serisi’ne dahil olan “Antik” çerçeve modelleri özel olarak tasarlandı.

makel-cellia-elektrik-anahtar-prizler
CELLIA

Cellia  Serisi Antik Bakır ve Antik Pirinç seçenekleri ile geçmişten günümüze estetik ve zarafet dolu yeni dokunuşlar sunuyor. Cellia anahtarı üzerinde yer alan led teknolojisi ürünü mavi ışığı ile gecenin aydınlık yüzü. Işığın zerafeti, tasarımın mükemmeliğiyle parmaklarınızın ucunda.

Antique Touches by Cellia Series

Drawing attention with its new products introduced to the market for the top category of switch and socket line, Makel Holding is offering the chance to rediscover the elegant world of “Antique” lines with a modern approach with the new designs included in the Cellia series. Bringing life to a delicate taste with a modern approach, the “Antique” frame models included in the Cellia series are custom designs.

Cellia series is offering esthetic and elegant touches of the past with Antique Copper and Antique Brass options. Cellia brings brightness into the night with its blue LED light embedded in the switch products. The elegance of the light is one touch away with the perfection of the design.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.