buse-aydinlatma-sahibi-karabukspor-baskani-oldu-haber-gorseli

Sektörün en eski iç ve dış mekan aydınlatma üreticilerinden olan Ankara merkezli Buse Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yüksel, asbaşkan olarak görev aldığı Kardemir Karabükspor Eski Başkanı Sedat Namal’ın istifasının ardından, klüp başkanlığı görevine başladı.

Ankara Karabüklüler Derneği Başkanı Muzaffer Dereli ve yönetiminin tebrik ziyaretinde bulunduğu Yüksel, Karabük’teki yereller ve sivil toplum örgütlerinin de desteğini almış durumda.

Sıkıntılı bir sürecin ardından görevi devralan yeni başkan, hayata geçirilecek projeleri ve sorumlu olduğu yeni dönemde mevcut sıkıntıları aşmak için yapılacakların yol haritasını çıkarmakla işe başlayacağını belirtti.

1982 yılından bu yana aydınlatma armatürlerinden lambaderlere, avizelerden bahçe aydınlatma direklerine kadar birçok ürün grubunda sektöre hizmet vermiş ve haklı bir yer edinmiş  firmalarımızdan Buse Aydınlatma’nın bugünkü başarısının mimarı olan Yüksel’in, yeni görevinde de aynı başarıyı göstereceğine ve Kardemir Karabükspor’u daha ileriye taşıyacağına inanıyor, kendisini Sektörüm Dergisi ekibi ve okurları adına kutluyoruz.

Buse Aydınlatma

Bu-Se Aydınlatma, 1992 yılında iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, aplikler, masa lambaları, bahçe aydınlatmaları,sokak aydınlatmaları,döküm çeşmeler,aydınlatma direkleri,aydınlatma armatürleri gibi ürünlerin, aksesuar ve ekipmalarının ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır. Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir.

Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır Buse Aydınlatma ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.