Buse Aydınlatma

YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜNÜMÜZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Buse iç mekan ve dış mekan aydınlatma, standart aydınlatma ürünleri yanısıra klasik ve modern tarzda avizeler, zemin aydınlatma, tavan aydınlatma, duvar aplikleri, masa lambaları ve bahçe aydınlatma ürünleri, aksesuarları ve ekipmanlarının; ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yaparak, hızla gelişmekte olan global aydınlatma endüstrisinde, Türkiyenin aydınlatma sistemleri üretiminin önemli bir temsilcisi olmak amacıyla, 1992 yılında Ankarada kurulmuştur.

Geniş bilgi ve tecrübemizle, kısa bir süre içerisinde Türkiyenin  aydınlatma sektöründe lider firmalarından birisi olarak, yakın bir gelecekte dünya aydınlatma sektöründe de söz sahibi bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Türkiye aydınlatma ürünleri üreticileri arasında getirdiğimiz yenilik ve kalite standartları ile haklı bir yere sahip olduk ve aydınlatma sektöründeki bilgi ve tecrübemizi hem kaliteli hem de pratik ve zaman tasarrufu sağlayan ürünlerden oluşan bir üretim portföyü oluşturmak için biraraya getirdik.

Yüksek kalitedeki Buse Aydınlatma ürün yelpazesi; kaliteli ve pratik, ofis ve ticari, iç ve dış aydınlatma ürünleri, tesis yöneticilerinin, müteahhitlerin, mimar ve dizaynırların mevcut istek ve taleplerini karşılayabilmek amacıyla tasarlanıp üretilmektedir.

Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır. Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir. Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır. Buse Aydınlatma  kalite ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.

Saygılarımızla.