aydınlatma direkleri üreticisi mehmet yüksel
Buse Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet YÜKSEL

Buse Aydınlatma iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, aplikler, masa lambaları, bahçe aydınlatmaları, sokak aydınlatmaları, döküm çeşmeler, dekoratif aydınlatma direkleri,

buse aydınlatma direkleri
aydınlatma direkleri

aydınlatma armatürleri gibi ürünlerin, aksesuar ve ekipmanlarının ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yapmak amacıyla 1992 yılında kuruldu.

Standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapan Buse Aydınlatma, müşteri isteklerine öncelik veren bir politikayla gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetler sürecinde, her türlü servis ve ürün garantisini de sağlıyor.

 

 

Buse Aydınlatma çalışanlarının geniş bilgi ve tecrübesi, kısa süre içerisinde Türkiye’nin aydınlatma sektöründe lider firmalarından birisi olarak yerini almasını sağladı.

Yeni dönemdeki hedeflerinin “ dünya aydınlatma sektöründe de söz sahibi bir firma olmak” olarak ifade eden Buse Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet YÜKSEL, ülkede aydınlatma ürünlerine getirdikleri yenilik ve kalite standartları dolayısıyla yaşadıkları haklı gururu yurt dışında da elde etmek için özveriyle çalıştıklarını belirtti.

Buse Aydınlatma; kaliteli ve pratik ürün gamını, ofis ve ticari mekanlar da olmak üzere birincil hedef kitlesini oluşturan; müteahhitler, mimar ve designerların beğenisine sunuyor.

Buse Aydınlatma Hakkında:

Bu-Se Aydınlatma, 1992 yılında iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, aplikler, masa lambaları, bahçe aydınlatmaları,sokak aydınlatmaları,döküm çeşmeler,aydınlatma direkleri,aydınlatma armatürleri gibi ürünlerin, aksesuar ve ekipmalarının ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır. Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir.

Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır Buse Aydınlatma ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.