Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!
Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!

Bölgenin en büyük Fuar ve Kongre Merkezi’nde Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’na katılan Borsan Grup, stantta yer alan ürünleriyle göz doldurdu.

Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba‘nın katılımlarıyla Şanlıurfa’nın kuruluş yıldönümü olan 11 Nisan’da Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!
Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!

Sektör Bir Araya Geldi

Fuar, bölgenin en büyük yapı, inşaat ve dekorasyon firmaları, konut üreticileri ve tedarikçileri ile birlikte belediyeler ve kurumların katılımıyla gerçekleşti. Birçok firmanın yer aldığı fuara, sektörün lideri Borsan Grup da katıldı. Borsan Grup; Borsan Kablo, Borled ve Borpanel ürünleriyle stanttaki yerini aldı.

Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!
Borsan Grup, Şanlıurfa’da Gövde Gösterisi Yaptı!

Sektör İçin Önemli Bir Fuar

Fuarın çok güzel ve yoğun geçtiğini belirten Borsan Kablo Satış Müdürü Adil Güngör, “11-15 Nisan arasında gerçekleşen Şanlıurfa Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, sektör için önemli. Fuara bölgenin en büyük yapı, inşaat, dekorasyon firmaları, konut üretici ve tedarikçileriyle birlikte belediyeler ve kurumlar da katılım gösterdi. Fuar bölgenin en büyük fuar ve kongre merkezi.Bu yüzden bölge tarafından önemseniyor” diye konuştu.

Fuarın Ana Sponsoru

Güngör, “Bayimiz Urfa Ekol, 6. kez fuarın ana sponsoru olarak fuardaki yerini aldı. Fuarda, Urfa Ekol’ün 164 metrekare stant alanında Borsan Grup olarak Borsan Kablo, Borled ve Borpanel ürünlerimiz ile yer aldık.

Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı stant, vatandaşların ve firmaların da büyük ilgisini çekti. Ayrıca Şanlıurfa 6. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı alanının yapımındaki enerji kabloları, Borsan Kablo olarak Urfa Ekol Elektrik tarafından uygulandı” şeklinde konuştu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.