Borsan, Elcom Ukraine Fuarı’na katıldı
Borsan, Elcom Ukraine Fuarı’na katıldı

Kablo ve aydınlatma ürünleriyle varlık gösterdiği 75 ülkenin 10’unda pazar lideri olan Borsan Grup, ‘Elcom Ukraine 2018 Fuarı’na katıldı. 34 yıllık tecrübesiyle bir dünya markası olan Borsan Grup standı, fuarda en dikkat çeken stantlardan biri oldu.

34 yıllık tecrübesiyle bir dünya markası olan Borsan Grup; Borled markası ile yeni LED aydınlatma ürünlerinin yanı sıra Borsan Cavi ile zayıf akım ve özel tasarım kablo, bakır ve alüminyum iletken kablo ürünleriyle, 17-20 Nisan’da Kiev’de düzenlenen, 12 ülkeden 220’den fazla katılımcının yer aldığı Elcom Ukraine 2018 Fuarı’na katıldı.

Stant Yoğun İlgi Gördü

Samsun’da bulunan tesislerde üretilen aydınlatma armatürleri, iç ve dış mekan olmak üzere yaklaşık 300 çeşit ürün sunan Borled, aynı zamanda Türkiye’de LED aydınlatma ürünleri segmentinde 3 yıl üretici garantisi sunan ilk marka olma özelliğini taşıyor.

Borsan, Elcom Ukraine Fuarı’na katıldı
Borsan, Elcom Ukraine Fuarı’na katıldı

Kaliteli ve modern ürünleriyle her zaman göz dolduran Borsan Grup, Kiev’de düzenlenen ve 4 gün süren Elcom Ukraine 2018 Fuarı’na imza attı. Birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı stant, yoğun ilgi gördü.

Ülkemizi Tanıtıyoruz

Fuarda Türkiye’yi güçlü bir şekilde temsil ettiklerini dile getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Dünyanın dev teknoloji markalarının da yer aldığı bu uluslararası fuarla, yeni ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturduk.

Dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelen ziyaretçilere sadece Borsan Grup’u ve Samsun’u değil, ülkemizi de en iyi şekilde tanıtmanın gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.