tebif-borpanel-borsan-gorsel
tebif-borpanel-borsan-gorsel

2006’dan bu yana 30’a yakın ülkeye kapı, mutfak, banyo ve özel tasarım ahşap ürünleri ihraç eden Borpanel, TEBİF Fuarı’na katıldı. Ürünleriyle göz dolduran Borpanel, fuarda farkını ortaya koydu

19-22 Nisan’da Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı’nda (TEBİF) sektör temsilcileri buluştu. TEBİF Fuarı’na katılan Borpanel, geniş ve özgün ürünlerin yer aldığı standıyla göz doldurdu.  Borpanel markasının yanı sıra Borled markası da yeni LED ürünlerini fuarda tanıttı.

Terzi Hassasiyeti

TEBİF Fuarı’nda proje ve özel üretim kapılar ile yer alan Borpanel, üretimlerini terzi hassasiyeti ile bugüne taşıyor. Kurulduğu günden bu yana, özellikle ürettiği lake kapılarla iddiasını ortaya koyan Borpanel, dev projelere de imza atıyor. Borpanel, yapı sektöründen 100 firmanın katılım sağladığı TEBİF 2018’de, E-02 standında katılımcılarını ağırladı.

tebif-borpanel-borsan-gorsel
tebif-borpanel-borsan-gorsel

Özgün Modeller

20 bin m² kapalı olmak üzere toplam 25 bin m² üretim alanına sahip olan Borpanel’in tasarım ekibi, sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek, dünyadaki trendleri ve son teknolojik gelişmeleri izleyerek inşaat sektörüne her yıl özgün modeller kazandırarak, sektördeki liderliğini perçinliyor.

Protokolden Borpanel Standına Yoğun İlgi

Tüm fuarlara katılım sağlamaya çalışan Borpanel, TEBİF Fuarı’nda da farkını ortaya koydu. 4 gün boyunca ziyaretçilerini stantta ağırlayan Borpanel’e ilgi büyüktü.

tebif-borpanel-borsan-gorsel
tebif-borpanel-borsan-gorsel

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Samsun eski Valisi İbrahim Şahin, TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve AK Parti eski Milletvekili Mimar Yahya Baş, Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı’nda, Borpanel standını ziyaret ederek, firma yetkilileriyle görüştü.

Borpanel’e Teşekkür

Fuarın üçüncü gününde, fuara katkılarından dolayı Borpanel’e, TEBİF Fuarı teşekkür plaketi takdim etti.