erse-kablo-iso-500

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 2017 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına göre; Erse Kablo, 2017 yılı perfor- mansıyla İSO İkinci 500 Listesi’nde 314’üncü sırada yer alarak, geçen
yıla göre daha üst sırada yer alma başarısını gösterdi.

İSO İkinci 500 Listesi içerisindeki zayıf akım kablo firmaları arasında üst sırada yer alan, Erse Kablo, geniş üretim kapasitesi, hizmette kalite anlayışı, müşteri ilişkileri organizasyonu ve güçlü bayi yapısıyla, her zaman bir adım ileride olmaya devam ediyor.Bu başarıda emeği geçen tüm değerli çalışanlarına, iş ortaklarına teşekkürlerini sunan Erse Kablo Yönetimi, bu başarıdan mutluluk ve gurur duyduklarını belirtti.

Erse ürün gamı içinde; koaksiyel, sinyal kontrol, yangına dayanıklı, haberleşme, veri iletişim, kumanda ve özel kablolar yer almaktadır.

Erse pazar gücünü, yangına dayanıklı ürün gruplarında Ervital ve Fi- resafe, kumanda kabloları grubunda Erflex, lan kabloları grubunda Erline markalarıyla sağlamlaştırarak ilerlemeye devam ediyor.


 

Erse Kablo achieved the success to go higher in the list compared to last year according to research results of Turkey’s Second 500 Top Industrial Enterprises List 2017 announced and performed every year regularly by İstanbul Chamber of Industry (ISO).

Erse Kablo, which is in the place among the weak current cable companies in the Turkey’s Second 500 Top Industrial Enterprises List of İstanbul Chamber of Industry, continues to be always one step ahead with the large production capacity, quality understanding of service,customer relations organization and strong dealership structure thereof.

The Management of Erse Kablo, extending its sincerest thanks and appreciation to its all valued employees and business partners who have contributed to this success, stated that they were happy and proud of this achievement.

Erse’s product range includes coaxial, signal control, fire resistant, telecommunication, data transmission, control and special cables.

Erse has an extending vision with the brands of Ervital and Firesafe in the fire resistant product groups, Erflex in the control cables group, Erline in the lan cables group; and it has strengthened its market power with these brands.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.