baytas-aydinlatma-bayled-ankara-aydinlatma-firma-gorseli

BAYTAŞ AYDINLATMA İLETİŞİM

Adres
Sincan Sanayi Sitesi Ahi Evran Mahallesi 225. Cadde No: 84 06935 Sincan Ankara Türkiye
Telefonlar : +90 312 395 76 35 –  +90 312 395 76 45
Faks:+90 312 395 76 65
E-Mail:info@bayled.com.tr
Foreign Sales Management:[email protected]

BAYTAŞ AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

BAYTAŞ AYDINLATMA HAKKINDA

BAYLED TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş – BAYTAŞ AYDINLATMA İMALAT PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

Hikayemiz 1996 yılında BAYTAŞ MAKİNA ve DÖKÜM SANAYİ olarak başladı. BAYTAŞ 2011 yılından itibaren ‘RENGİNİ BAŞTAN YARAT’ (REDESIGN YOUR COLOUR) sloganı çerçevesinde Led Sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır.

BAYLED markası altında ürettiği güvenilir ürünleri Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Endüstriyel Tasarım Tescillerini alan firmamız her geçen gün ürün gamını ve güvenilirliğini arttırmaktadır.
Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makinaları ve yardımcı universal makina ve tezgahları ile hatasız imalat için  AR-GE  ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektedir.
İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü ISO 9001  KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme ve imalatı ile rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
Baytaş Aydınlatma ürün kalitesi ve vizyonu ile sektöründe en tepede yer almayı hedefleyen, uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerimizin ve sektörün hizmetinde olmaya devam edecektir.