basoglu-kablo-ar-ge-harikasi-kablolari-ile-light-and-building-frankfurt-fuarina-katiliyor

Türkiye kablo pazarının önde gelen yerli üreticilerinden Başoğlu Kablo, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucunda tasarlanarak üretilen ve sektöre imzasını atan ürünleri ile Light+Building Messe Frankfurt Fuarı’na katılacağını açıkladı.

2018 yılında fuar rekoru rakamlara imza atan Light+Building Messe Frankfurt, 220.000’den fazla ziyaretçiyi ve 55 ülkeden gelen 2.700’den fazla katılımcıyı ağırlamıştı. Bu yıl da aydınlatma ve inşaat devlerini bir araya getirmesi planlanan organizasyon 2-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Başoğlu Kablo, her 2 yılda bir aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu alanlarında yeni ürünleri sergileyen Light+Building Messe Frankfurt Fuarı’nda bu yıl da yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya koyduğu çığır açan ürünlerini tanıtacak.

Başoğlu Kablo Yanmaz Kablo Videosu "Silikon Kablo"Nedir ?

Başoğlu Kablo, ülkemizi güvenilir ve inovatif patentleri ile temsil ederken; inşaat, beyaz eşya, aydınlatma, demir çelik, cam sanayi, otomotiv, raylı taşımacılık, madencilik, sağlık, gıda, gemi inşası, makine ve elektrik sanayisi gibi saymakla bitmeyecek alanlardaki ürünlerini sergileyerek bir kez daha milli gurur kaynağımız olacak.

silikon-conta

Dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak Türkiye’nin en çok tanınan üreticilerinden biri haline gelen Başoğlu Kablo, fuarda silikon, PVC, XLPE/XLPO kablolarını ve kablo gruplama ürünlerini tanıtmayı planlıyor.

kablo-gruplama

Ayrıca yakın geçmişte sektörde yoğun ilgi gören Başoğlu Kablo’nun son buluşlarından silikon izole bantlar da, onlarca ürünün yanı sıra endüstri meraklılarına tanıtılacak.

silikon-kablo

 

Isı Dayanımlı Silikon Kablolar Yine Fuarın Gözdesi Haline Gelecek

Tüm kablo çeşitleri üzerine uzmanlığını çok kez kanıtlamış olan Başoğlu Kablo, sektörde ısı ve alev dayanımlı silikon kabloları ile neredeyse her gün adından bahsettiriyor.

Yangın anında 180 dakika boyunca ısı ve aleve maruz kaldığı halde çalışabilen bu kablolar, tüm sıcaklığa ve aleve rağmen damlama yapmaması ve izolasyon veriminden kaybetmemesi ile biliniyor.

Silikon-Kablo

Yangın esnasında akım taşıma kapasitesinden ödün vermediği için alanında fark yaratan ve düşünmeden tercih edilen ürün olma özelliğini taşıyan ısı ve alev dayanımlı kabloların, Light+Building Messe Frankfurt Fuarı’nda da gözde haline gelmesi bekleniyor.

“Türkiye Sınırlarının Ötesinde Bir Üretim Anlayışı” mottosu etrafında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Başoğlu Kablo’nun ısı ve alev dayanımlı kabloları ülkemizde olduğu kadar global pazarda da yoğun ilgi görüyor.

Fuara Başoğlu Kablo’yu temsilen markanın Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Akif Macit ve Satış ve Pazarlama İhracat Asistanı Riadh Yousfi katılacak.

Sektörün En Aydınlık Fuarı Light+Building Dünyanın Önde Gelen Fuarları Arasında

2000 senesinden beri her iki yılda bir düzenlenen Light+Building Messe Frankfurt, dünyanın her yerinden mimarlar, elektrik mühendisleri, teknisyenler, planlamacılar ve perakendeciler için büyük fırsatlara ev sahipliği yapıyor.

Binalardaki tüm elektrik sistemlerini içeren yeniliklerin tanıtıldığı fuar, yapıların enerji tüketimini, konfordan kısmadan azaltmaya yönelik akıllı çözümlerin üretilmesini hedefliyor.

Tek bir organizasyonla birden fazla değer yaratan fuar, köklü bir endüstri platformu, trend yöneticisi ve geleceğin mimarı olma odağında sektöre ışık tutuyor.

Light+Building Messe Frankfurt Fuarı’nda aydınlatma şirketleri, zincir mağazalar, distribütörler, perakendeciler, mimarlar, ithalat ve ihracatçılar, yatırımcılar, bina ve güvenlik sistemleri devleri ve tasarımcılar ürün ve hizmetlerini sergiliyor olacak.