Sylvania-Ofis-Acilis

Aydınlatma sektöründe köklü geçmişi ile dünya liderlerinden Sylvania Türkiye ofis açılışı, sektörün önemli isimlerinin bir araya geldiği törenle gerçekleştirildi.

Dünya çapında yenilikçi aydınlatma ürünleri ve çözümleri sunan Sylvania, Türkiye pazarında aktif bir oyuncu olma hedefiyle, Kavacık’daki İstanbul ofis açılışını 17 Kasım tarihinde gerçekleştirdiği lansman ile duyurdu.

Küresel ölçekli deneyimi ve kapsamlı ürün gamı ile Türkiye pazarının öncü oyuncuları arasında yer almayı hedefleyen Sylvania, Türkiye’deki ilk yılında minimum %7 pazar payı hedefliyor.

Feilo Sylvania Türkiye Genel Müdürlüğü görevini Aydınlatma sektörünün deneyimli isimlerinden Azim Tuncinar yürütecek

Feilo Sylvania’nın Türkiye’de de üretim planları olduğuna dikkat çeken Feilo Sylvania Türkiye Genel Müdürü Azim Tuncinar açılış konuşmasında şunları söyledi: “Küresel ölçekli deneyimi ve kapsamlı ürün gamı ile Türkiye pazarının öncü oyuncuları arasında yer almayı hedefleyen Sylvania olarak, Türkiye’deki ilk yılımızda minimum %7 pazar payı hedefliyoruz.

Türkiye’de öncelikle profesyonel ve tüketici satış kanallarında faaliyet göstereceğiz. Türkiye’de yerli üretim çözümleriyle ilgili olarak önemli yatırımlar gerçekleştirmeyi planlıyoruz”

110 yıllık geçmişe sahip olan şirket, enerji verimliliği, aydınlatma tasarımı, IoT yönetimi gibi alanlarda öncü çözümler sunuyor. Faaliyet gösterdiği pazarlarda liderliği üstlenen Sylvania, başta eğitim, konaklama, lojistik, müzecilik, perakende ve inşaat olmak üzere tüm sektörlere yönelik yenilikçi aydınlatma çözümleri sunabilecek bir ürün portföyüne ve proje dizayn departmanlarıyla donanımlı, deneyimli bir kadroya sahip.

Şirket ayrıca Türkiye’deki Madam Tussauds’nun tüm aydınlatmasını yapan firma olarak da tanınıyor. Türkiye’deki yeni yapılanması ve gelişmiş bayi kanalı ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.