dekoratif aydınlatma ürünleri

Adres : Karakol Sokak No:12 - Topçular Eyüp / İstanbul Telefon : (212) 567 01 53 Fax : (212) 674 34 02 Cep : (532) 746 01 55 - (533) 374 90 08 Mail : [email protected]

DEKORATİF AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Lilyum

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Mango

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Violet

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Wenge

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Anemon

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Petunya

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Aster

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Kamelya

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Aqua Midi

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Aqua Maxi

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Azelya

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Begonvil

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Tulipa

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Delfin

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Aqua Mini

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Erguvan

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Mimoza

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Yasmin

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Hezaren

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Selluka

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Piyan

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Zeymuran

RAL KODLARI

ASİL METAL SANAYİ HAKKIMIZDA

Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. 1975 yılında İstanbul, Rami’de aile şirketi olarak kuruldu. Pazar ve rekabet koşullarına bağlı olarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli karşılamak için müşteri memnuniyeti sağlamayı kalite politikası haline getiren firma bugün Eyüp’te hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin alüminyum eloksal kaplama ve HDK amatür üreten şirketlerinden biri olma özeliğini taşıyan Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şirketi. bugüne kadar bir çok alüminyum eloksal kaplama ve iç aydınlatma alanlarında imalat ve satış işleri yapmaya devam etmektedir. Ayrıca HDK armatür ürünleri spor tesisleri, hangar, depolar, fabrikalar, alışveriş ve eğlence merkezleri ve muhtefil iş merkezlerinde kullanılmaktedır. Ekolsal kaplama olarak alüminyum malzemenin iç ve dış kaplaması mat veya parlak olarak yapılmaktadır.

Faliyet alanında ulusal liderliğini sürdüren Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. bilgi ve teknoloji gücü ile daima en iyi çözümler üreten şirket olmaya gelecek dönemde de devam edicektir.

Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. kurumsal sorluluğun bilinciyle profesyonel yeterliliği işe yansıtarak daima kaliteli, en iyi çözümler yaratarak çalışan herkese değer katmayı hedefliyor