asil-aydinlatma-polar-montlari-saha-calisanlarini-isitmaya-devam-ediyor

Geçtiğimiz günlerde “Martı Serisi” ileri teknoloji LED yüksek tavan armatürleri ile adından bahsettiren Asil Aydınlatma sektöre sunduğu son teknoloji aydınlatma çözümlerinin yanı sıra promosyon konusunda da farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Yeni trendlerin takipçisi marka tarafından geçtiğimiz sene ilk kez dağıtılan polar montlar sektörün saha çalışanları ve teknik ekipleri tarafından çok sevilmişti. Paydaşlarından olumlu dönüşler aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Asil Aydınlatma 2022’de de tercihini, polar monttan yana yaparak saha çalışanlarının konforunu önceledi.

“Daima En İyi Çözüm, Daima Kalite” mottosu ile sektörde varlığını sürdüren Asil Aydınlatma tarafından bu yıl iş ortaklarına dağıtılmak üzere 2000 adet polar yaptırıldı.

Kış aylarında özellikle sahada ve teknik destekte çalışan personellerin sağlığı baz alınarak tasarlanan polarlar Bursa, İzmir, Ankara, Denizli ve Gaziantep olmak üzere Türkiye’nin farklı illerindeki onlarca Asil Aydınlatma bayilerinin tamamına gönderildi.

secim-elektrik-bursa-karatas-elektrik-bursa

Tüketici memnuniyetinin kaliteli üründen geçtiği kadar mutlu ve pozitif çalışanlardan da geçtiğine inanan marka geçtiğimiz sene aldığı olumlu dönüşler üzerine bu sene de sektör çalışanlarının konforuna özen göstermeyi tercih etmiş.

Merkezine insani değerlerin koyulduğu her girişim gibi haliyle bu çalışma da artan beğenileri üzerine toplamaya devam ediyor.

Kurumsal sorumluluğun önemini vizyonunun bir parçası haline getiren Asil Aydınlatma, sektöre değer katmaya devam ederken bize de polarları severek kullanan personellerin ve firmaların insan odaklı anlayışından kaynaklı mutluluğumuzu dile getirmek düşüyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.