arti-led-backlight-slim-panel

Konferans odalarından restoranlara kadar birçok alanda size konforlu bir alan yaratan ürünlerde Artı LED imzası var. Artı LED Backlight ve Slim paneller, özellikle ofis ortamlarında en yüksek tercih oranına sahip LED ürünlerden biri olarak; sade ve estetik bileşiminin lüksünü mekanlara yansıtmak konusunda oldukça başarılı iş çıkarıyor.

ofis-ortamlarinin-tercihi-arti-led-backlight-slim-panel

Görüş netliği ve konsantrasyon arttıran ışıklandırma sunabilen özelliğiyle Artı LED Backlight ve Slim panellerin olduğu bir mekanda, dilerseniz cerrahi bir ameliyatı tamamlayacak odaklanmaya, dilerseniz üzerinde yoğun biçimde çalıştığınız tezinizi tamamlayacak konsantrasyona sahip olabilirsiniz.

Kompakt yapısı ve hafif gövdesiyle hızlı/kolay montaj imkanı veren ürün ailesi aynı zamanda geniş bir tercih alanı da sunuyor. 20W, 48W, 86W güç seçeneği ve 30×30 ya da 60×60 ölçülerindeki seçenekleriyle, 2200, 5280, 9460 lümen ışık değerlerine sahip olabilirsiniz. En ideal enerji tasarrufu değerleriyle, yüksek ışık homojenliği sayesinde yumuşak ışığın tadını çıkarın. Artı LED Backlight ve Slim paneller için genel aydınlatma ürün kataloğuna göz atabilirsiniz.

www.artiaydinlatma.com

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.