argesys-elektronik-yeni-fabrika-haber-gorseli

Aydınlatma sektörünün duayen isimlerinden Alex Seyis ve ekibinin, 2017 yılında faaliyete geçirdiği Argesys Elektronik İstanbul Ümraniye’deki 2.500 m2 lik yeni fabrikasına taşındı.

Bir başarı hikayesi..Ve şimdi yeniden;

Alex Seyis, 1991 yılında kurduğu firma ile Türkiye ve yurtdışı için iyi bir üretici ve Ar–Ge firması olma yolunda sürdürdüğü çalışmaların sonucunda; yan sanayi, üretim ve özel tasarımlardan, “İner misin, çıkar mısın”, “Çarkıfelek”, “Turnike”, ”Riziko”, “Aileler Yarışıyor” gibi özel uzmanlık ve tecrübe gerektiren medya yapımlarına kadar, aydınlatma sektörünün vazgeçilmez ismi olmayı başarmıştı.

alex seyis argesys röportal aydınlatma firma sahibi
alex seyis

Teknolojinin ilerlemesi ve elektroniğin gidiş yönü dolayısıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, reklam ve aydınlatma sektöründe kullanılmak üzere, LED’li aydınlatma ürünlerini tasarlamaya ve üretmeye başlayan firma; Türkiye ve  dış pazarda Cezayir, Rusya, Almanya, İsviçre, ABD, Tu- nus, Romanya’da ismini duyurmuş ve 2017 nisanında ise satışı gerçekleşmişti.

Aydınlatma sektörüne yönelik otomasyon modülü Dali Driver’lar Yolda!

Bugün Alex Seyis ve ekibinin bir kez daha başarı hikayesi yazacağı Argesys Elektronik, Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren aydınlatma firmalarıdan biri olarak, donanımlı ekibiyle çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

argesys-elektronik-led-aydinlatma-urun-gorselleri

İç ve dış mekan aydınlatma ürünleri, kontrol sistemleri ve güç kaynakları ana kategorilerinde üretim yapan Argesys, aileye katılacak en yeni üye olan Dali Driver’ın son hazırlıklarını tamamlıyor.

Teknik kontroller ve diğer çalışmaların tamamlanmasının ardından, Argesys Dali Driver çok yakında görücüye çıkacak.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.