altez-acil-yonlendirme-armaturu-gorseli

Altez Elektronik Aydınlatma, 2004 yılında acil durum aydınlatma ve yönlendirme armatürleri üretimi ve ticareti amacı ile kurulmuş bir limited şirkettir.

Binaların yönlendirme ihtiyaçlarına cevap vermek ve aydınlatma problemlerine çözüm sunmak firmamızın ana ilkesidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile mühendislik ve Ar-Ge çalışmalarını eksiksiz müşterilerine iletmeyi amaç edinmiştir.

Teknolojinin gelişimini önemle izleyen Altez, müşterilerini teknolojinin olanaklarından en kısa zamanda faydalandırmak için her türlü çalışmayı müşterilerine ulaştırır.

Ürettiğimiz ürünlerde optik verimliliğe, estetik görünüme, montaj kolaylığına, mekanik ve meteorolojik şartlara dayanıklılığa, elektriksel uygunluğa, işletme ve bakım kolaylığına, verimlilik ve tasarrufa dikkat etmekteyiz.

Armatür üretiminin her istasyonda kaliteye önem veriyor ve standart kalite kontrolü yapıyor olmasına karşın, bütün ürünlerimizi tek tek çalıştırarak %100 kalite kontrolünü gerçekleştirmekteyiz.

Kalite sistemimiz dünyan önde denetleme kuruluşu olan TUV-NORD tarafından ISO 9001:2008 standardına göre sertifikalandırılmıştır. Kullandığımız tüm komponentler dünya standartlarında ve dalında iyi olan firmalardan Altez markası doğrultusunda imal ettirilir.

Kurulduğu günden beri devamlı gelişme ve yatırım yapan Altez, İstanbul Sultanbeyli’de kendi 2500m² kendi tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Yapılmakta olan 3600m²’lik ikinci tesisi Orhanlı’da 2012 yılı içinde yeni ürünlerin seri imalat ile hizmete girecektir.

Yurtdışında pek çok projeye imza atan Altez, bu ülkelerde organize olarak Altez markası ile dünya markası olarak gelişme eğilimi ve azmindedir.

Altez Electronics Lighting Industry and Trade Limited Company

Altez Electronics Lighting is a limited company established in 2004 for the production and commerce of emergency lighting and guidance armatures.

Our firm’s basic principle is to meet the need for guidance of the buildings and to offer a solution to lighting problems. It has taken as a goal to convey the work of engineering and research-development (R&D) perfectly to its customers with quality and affordable price.

Altez that is watching development of technology with interest delivers all kinds of work to its customers because it would like to inform them about opportunities of technology as soon as possible.

We pay attention to optic efficiency, perfect outlook, mountability ,durableness to mechanic and meteorological conditions, convenience of operation and maintenance, productivity and savings in products we manufacture.

Although we give importance to quality in producing armature and we check standard quality, we provide 100 % quality control by working our all products one by one. Our quality system has been certificated according to ISO 9001:2008 standards by TUV-NORD that is a leading supervising foundation.

All components we use are manufactured in accordance with Altez brand that is a great firm in both its own field and world class.

Altez that has been developing and investing since it was established produces in Istanbul, Sultanbeyli in its own foundation having 2500sqm.space.Its second 3600sqm.service area which is being constructed will put into service in Orhanlı with mass production of new manufactures in 2012.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.