alman-devi-deutsche-messeden-turkiyede-bir-ilk-daha (2)

3D Printing Katmanlı Üretim Teknolojisi; “Additive Manufacturing” 15 – 18 Mart 2018, 25. Uluslararası “WIN Eurasia” Fuarı, İstanbul Beylikdüzü Tüyap’ta Endüstri 4.0 Festival Alanı kapsamında gerçekleştirilecek!

15 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında Dünya’nın en büyük fuar organizasyon firmalarından Deutsche Messe tarafından İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 25. Uluslararası WIN Eurasia Fuarı’na, bu yıl ilkler damgasını vuracak. 360 derece imalat sanayinin tüm bileşenlerini tek çatı altında toplayan, alanında lider, 25.

WIN Eurasia” B2B, Uluslararası İhtisas Fuarı’nda ilk kez düzenlenecek olan “Endüstri 4.0 Festival Alanında gerçekleşecek, 3D Printing Katmanlı Üretim Teknolojisi “Additive Manufacturing” özel alanı ve konferans programı ile sektöre dair yenilikler uluslararası boyutta katılım ile gerçekleştirilecek.

alman-devi-deutsche-messeden-turkiyede-bir-ilk-daha (2)

Tüm Sektör Tek Çatı Altında!

“WIN Eurasia” Fuarının ilk günü 15 Mart 2018’de 13:00-17:30 saatleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerine yönelik ücretsiz gerçekleştirilecek “Additive Manufacturing Konferansı”nda, yerli ve uluslararası uzmanlar tarafından materyallerdeki güncel gelişmelerin tartışılacağı, 3D baskıdaki en yeni endüstriyel uygulamaların masaya yatırılacağı, ilgili teknolojiye yeni adapte olanlar için tanıtım oturumlarının düzenleneceği konular dahilinde gerek küresel markalar, gerekse büyük ve orta ölçekli yerli üreticiler, tedarikçiler ve uzman endüstriyel üreticiler biraraya gelme imkanı bulacak.

Additive Manufacturing Konferansı”nın yanı sıra, 14. Salon’da “Katmanlı Üretim Özel Sergi Alanı”nda yurtiçinden ve yurtdışından katılım gösteren üreticilerin, demo uygulama yapabilecekleri özel stantlar da fuar süresince ücretsiz ziyaret edilebilecek.

“Endüstri 4.0 Festival Alanı”, 3D Printing Katmanlı Üretim Teknolojisi; “Additive Manufacturing” ve Çok Daha Fazlası 15 – 18 Mart “WIN Eurasia” Fuarı’nda!

alman-devi-deutsche-messeden-turkiyede-bir-ilk-daha (2)

15 – 18 Mart “WIN Eurasia” 2018 Fuarı kapsamında, İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14. Salonda Deutsche Messe tarafından gerçekleştirilecek Endüstri 4.0 Festival Alanında, Dijital Fabrika Çözümlerinden (Digital Factory Özel Alanı) Endüstri 4.0 Demo uygulamalarına (Endüstri 4.0 Özel Alanı), Endüstriyel Nesnelerin İnternetinden (IIoT) Dijital Üretim Hattı uygulamalarına (Process Line) ve Katmanlı Üretim Teknolojisine (Additive Manufacturing) kadar son trend teknolojik yenilikler ilk kez sahne alacak.

Dijital dönüşüm sürecinde üretim teknolojisinin getirdiği yeniliklerin ve faydaların doğru uygulanmasını amaçlayan “Endüstri 4.0 Festival Alanı”, özellikle yabancı küresel markaların katılımlarıyla Türkiye pazarına hizmet etmeyi amaçlıyor.

Ücretsiz Ziyaret İçin Online Kayıtlarda Son Gün; 14 Mart 2018!

15 – 18 Mart “WIN Eurasia” 2018 Fuarı kapsamında, dört gün boyunca İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14. Salon’da gerçekleştirilecek Endüstri 4.0 Festival Alanı’nı ve fuarı ücretsiz ziyaret için; websitesinden 14 Mart Çarşamba akşamına kadar online kayıt yaptırmak mümkün.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.