alkanlar-grup-markasi-ledram-bursanin-sembolu-dev-bayrak-direğini-aydinlatti

Alkanlar Grup bünyesindeki Ledram Aydınlatma Bursa’nın şehir sembollerinden  600 m2’lik metrelik dev Türk bayrağını aydınlattı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, kültür başkentliği çerçevesinde gerçekleştirdiği projeleri arasında olan 100 metre direk uzunluğuna sahip ve şehrin her noktasından görülebilen dev Türk bayrağının aydınlatma projesini Ledram’a emanet etti.

Bursa’nın Özel Projeleri İçin Tercihi Yine Ledram Oldu

Ledram LED projektörleriyle özel projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Daha önce ürünlerinin kullanıldığı birbirinden önemli projelerdeki uygulama başarısı ve ürün kalitesi ile Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de radarına giren  Ledram, Bursa Tophane Surları’nın da aydınlatmasını başarıyla tamamlamıştı.

bursa-dev-bayrak-direği

Tarihi sur duvarında, 67 kulesi ve 5 kapısının yeniden ortaya çıkarılması için yine LEDRAM GM-100/GM-200 LED Projektör ve MAX-5000 LED sokak armatürleri kullanılmıştı.

Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış olan Bursa’da “Tarihi Aydınlatıyoruz” sloganı ile hayata geçirilen proje Uludağ yolu üzerinde Bayrak Tepe alanında bulunuyor ve tüm Bursa’dan rahatlıkla görünebiliyor.

Ledram Kalitesinin Sunduğu Dev Türk Bayrağını Aydınlatma Projesi Tüm Bursalıların Merceğinde

Sektörün köklü kuruluşu Alkanlar Grup bünyesinde 2017 yılında kurulan Ledram Aydınlatma hızla büyümeye devam ediyor. Üretim tesislerinde teknolojik gelişmeler eşliğinde yatırımlarını sürdüren Ledram, aydınlatma sektörünün profesyonel markalarından biri olarak öne çıkarken, enerji sarfiyatını minimize eden, çevre dostu LED aydınlatma ürünleriyle tüm tüketici gruplarına ürün sunuyor. Doğru aydınlatma ve ışık tasarımı konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik kadrosu ile özel projelerin vazgeçilmez markası haline gelmeyi başaran Ledram, tarihi mekan aydınlatmalarında öne çıkıyor.

Türkiye aydınlatma sektöründeki kalite standartlarını yakalayan, yenilikçi tasarımlara sahip LED aydınlatma ürünleriyle uygulama yeteneğini birleştiriyor.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın; TÜRKSOY’a üye ülkelerin de bayraklarının da yer alacağı ve bir seyir terasıyla kentin güzide noktalarından biri olacağını söylediği projede, dev Türk bayrağının geceleri gururla izlenen ve görsel şölen niteliğindeki aydınlatmasını üstlenen Ledram Aydınlatma, şehrin simgesi olan projeyle Bursalıların beğenisini kazandı.

Büyükşehirlerin sembol projeleri, tarihi ve özel mekanların aydınlatılmasında uzmanlık kazanan Ledram Aydınlatma’nın ürün çeşitleri arasında; LED sensörlü ve sensörsüz tavan armatürleri, LED etanjlar, LED bant armatürler, LED sokak armatürleri, LED projektörler, LED yüksek tavan armatürleri bulunuyor.