alkanlar-grub-ailesi-2022-yili-degerlendirme-toplantisi-gerceklestirdi

Elektrik sektöründeki köklü geçmişi ve yaygın gücü ile sektöre yön veren Alkan Aydınlatma ve Alkan Kardeşler ailesi yıllık değerlendirme toplantısını gerçekleştirmek üzere 22 Ekim 2022 tarihinde Şile’de bulunan The Sign Hotel’de buluştu. Değerlendirme toplantısına yönetim kurulu üyeleri ve tüm çalışanlar katıldı.

Alkan Aydınlatma ve Alkan Kardeşler Grubu’nun kurucusu Fevzi ALKAN’ın konuşmasıyla başlayan toplantıda çeşitli sunumlar gerçekleştirildi. Üst yönetim üyelerinin ve departman müdürlerinin gerçekleştirdiği sunumlarda yıl boyunca derlenen raporlar mercek altına alındı. Toplantı boyunca gerçekleştirilen sunumlar neticesinde Alkan Grup Ailesi, 2022 yılının değerlendirmesini yaptılar.

Toplantı konuları arasında 2023 yılı da vardı. 2023 yılına yönelik genel hedeflerin değerlendirildiği toplantıda gelecek vizyon ve misyon programı tüm katılımcılar ile paylaşıldı.

alkan-grub-ailesi-toplantisi

Ayrıca grup bünyesine yeni katılan şirket üyelerinin oryantasyonu ve mevcut ekibin kaynaşmasının ve birbirlerini daha iyi tanımasının hedeflendiği toplantıda çeşitli seminerlere ve eğitimlere de yer verildi. Toplantı amacına uygun olarak içinde bulunulan 2022 yılının değerlendirilmesi, 2023 yılı hedeflerinin oluşturulması ve uzun vadeli planlara ışık tutulması amacıyla tüm katılımcılar arasında görüş paylaşımları yapıldı.

Toplantı da sosyalleşme odaklı eğlenceli ve eğitici aktivitelere de zaman ayırıldı. Değerlendirme toplantısı sonunda tüm katılımcılar arasında yapılan değerlendirmenin ardından ödül programı gerçekleşti. Ödül programının ardından gelen gala yemeği ile birlikte gece sona erdi.