alkan-aydinlatmadan-venus-led-yol-ve-sokak-armaturleri

Aydınlatma üretimi alanında yarım asırdan uzun tecrübeye sahip Alkan Aydınlatma tarafından üretilen Venüs LED Armatürleri ülkemizin birçok kentindeki yolları ve sokakları aydınlatıyor.

1967 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan Alkan Aydınlatma her ihtiyaca karşılık, yüksek kalite standartlarında LED aydınlatma ürünleri üretmeye devam ediyor.

Alkan Aydınlatma tarafından üretilen Venüs LED Armatürler de hem yerli sanayinin gurur verici ürünlerinden olmasıyla hem de uzun ömürlü ve güçlü aydınlatma sağlayan kalitesi ile birçok projede tercih ediliyor.

Cadde ve sokak uygulamalarında istenilen kriterlere uygun aydınlatma sağlamak üzere tasarlanan Venüs LED Armatür, esnek yapısı sayesinde rüzgara en az maruz kalacak ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde üretiliyor.

alkan-aydinlatmanin-venus-led-armaturleri-ulkemizin-bircok-kentindeki-yollari-ve-sokaklari-aydinlatiyor

Venüs LED Armatür’ün kapağına entegre edilen soğutma kapakçıkları, etkin ısı tahliyesi sağlayarak aydınlatma işlevinin sorunsuz sürdürülmesini sağlıyor.

Venüs LED Armatürler kullanım ömürlerinin tamamını açık hava şartlarında geçirmesi nedeniyle gövdeleri üzerinde bulunan eksiz silikon sayesinde farklı eğilimlere, toza ve neme karşı tam koruma sağlayacak dayanıklılıkta üretiliyor.

Maksimum 240W’a kadar güce sahip Venüs LED Armatürler, 42-60mm boru direk çapına uygun ayarlanabilir konsolu sayesinde düşey ve yatay konumdaki direklere monte edilebiliyor.

Alkan Aydınlatma tarafından yol ve sokak aydınlatması işleminin bütün incelikleri ve gereklilikleri düşünülerek tasarlanan ve son teknoloji üretim proseslerinden geçirilerek üretilen Venüs LED Armatürleri; ülkemizde birçok projede tercih edilmesinin yanı sıra yurt dışına ihraç edilerek Türk sanayisinin göğsünü kabartmaya devam ediyor.