alkan-aydinlatma-mugla-eskisehir-emniyet-genel-mudurluklerini-aydinlatti...

Aydınlatma sektöründeki çalışmalarını 50 yıldır profesyonel ilke ve yönetim şekli ile kaliteden ödün vermeden sürdüren Alkan Aydınlatma; Muğla Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Özel Harekat Merkezi ve Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim Pisti projelerini tamamladı.

Her amaca uygun farklı aydınlatma çözümleri ile çalışma hayatına başladığı tarihten itibaren müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Alkan Aydınlatma, üstün kalite anlayışı ve TSE, ISO, OHSAS gibi çeşitli sertifikalarla sürekli kanıtladığı gelişimini kamu binalarına sunmaya devam ediyor.

emniyet-mudurlugu-binasi-giris-kapisi

Çevre dostu ve son teknoloji üretim sistemleri ürettiği kaliteli ve güvenilir ürünlerini 36 ülkeye ihraç eden firma, yurt dışı projelerinde olduğu kadar yurt içi projelerinde de yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor.

Eğitim kurumları, hastaneler, barınaklar, spor salonları ve stadyumlar, otopark ve çevre aydınlatmaları gibi birçok yurt içi projede adını duyduğumuz firma, pazara verdiği güven sayesinde kamu projelerinin aydınlatma sorumluluğunu almasıyla biliniyor.

Daha önceleri Tokat, Konya, Adana gibi illerde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Binaları ve ek hizmet binalarını aydınlatan Alkan Aydınlatma son zamanlarda iki yeni E.G.M. projesine daha yerli üretim aydınlatma malzemelerini sundu.

emniyet-mudurlugu-binasi

Yakın zamanda tamamlanan Muğla E.G.M. Polis Özel Harekat Merkez Binası ve Eskişehir E.G.M. Trafik Eğitim Pisti projelerinde kullanılan aydınlatma malzemelerini temin eden Alkan Aydınlatma özellikle halkın faydasının gözetildiği bu gibi projelerde tasarrufu ve verimi ön plana çıkardığı, ‘Evrensel İş Etiği Kurallarına’ mutlak uyum sağlayan ürünleri ile yer almaktan gurur duyduğunu açıkladı.

Yurt dışında ve yurt içinde yürüttüğü özel projelerin yanı sıra kamu binaları ile ilgili çalışmalarına da devam edeceğini belirten firma; toplumsal sorumluluk bilinci ve daima yüksek kalite hedefi ile marka değerine artı katıyor.