alkan-aydinlatma-light-and-building-frankfurt-fuarinda-inovatif-urunlerini-sergiledi

Aydınlatma ürünleri pazarının başarılı yerli üreticilerinden Alkan Aydınlatma, Light+Building Frankfurt Fuarı’nda inovatif ürünlerini Avrupa ile buluşturdu. Her sene tüm dünyadan sanayi ve endüstri devlerini bir araya getiren Light+Building Frankfurt Fuarı geçtiğimiz yıl 2-6 Ekim 2022 tarihlerinde Almanya’da gerçekleşti. Bina teknolojileri, akıllı ev sistemleri ve elektrik-elektronik sektörlerinin güçlü oyuncularının katılımcısı olduğu fuarı dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri ziyaret etti.

alkan-aydinlatma-tarafindan-gelistirilen-tamami-yerli-sermaye-olan-proton-led-tube-ilgi-odagi-oldu

2010 yılında tamamen yerli sermaye ile kurduğu fabrikasında üretim faaliyetlerini başarı ile sürdüren Alkan Aydınlatma, Light+Building Frankfurt Fuarı’nda Avrupa’daki sektör profesyonelleri ile buluştu.

Fuara İTO ile birlikte katılım gösteren Alkan Aydınlatma, özellikle inovatif ürünleri ile katılımcıların ve ziyaretçilerin takdirini topladı. Alkan Aydınlatma’nın TEDAŞ onaylı yol ve cadde armatürleri ve yol aydınlatma sistemleri Türkiye’deki birçok projede öne çıktığı gibi Light+Building Frankfurt Fuarı’nda da dikkatleri üzerine çekti.  Alkan Aydınlatma’nın öne çıkan bir diğer ürünü ise tamamen yerli Ar-Ge çalışmaları sonucunda, yerli sermaye ile üretilen Proton LED Tube oldu.

Yine Alkan Aydınlatma tarafından tamamı yerli sermaye ile üretilen solar aydınlatmalar ise, solar trendinin gündemde olduğu Light+Building Frankfurt Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgisini çekti. Fuarı başarı ile tamamlayan Alkan Aydınlatma, yerli sanayimizin bir diğer gururu olarak Almanya’da Türkiye’yi temsil etti.