alkan-aydinlatma-duzenledigi-kibiris-tatilinde-bayileri-ile-bir-araya-geldi

Alkanlar Kardeşler ve Alkan Aydınlatma bayi proje partnerleri ile geride kalan yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmak üzere Kıbrıs’ta tatil organize etti. Kıbrıs tatili 24-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti.

Alkan Kardeşler ve Alkan Aydınlatma 2022 yılı boyunca büyük başarılara imza attığı bayi proje partnerleri ile yılın yorgunluğunu atmak üzere 24-27 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs’ta bulunan Girne Merit Park Otel’de bir araya geldi.

alkan-aydinlatma-kibris-tatilinde-tarihi-yerleri-ziyaret-etti-girne-kaleside-ziyaret-edilen-yerlerden-biriydi

Kıbrıs seyahatine 2022 yılı boyunca bir aile edasıyla çalışarak değerli işler ve projeler gerçekleştiren tüm bayiler katıldı. Sektörün önde gelen iş insanları Kıbrıs tatili boyunca keyifli dakikalar geçirdi. Alkan Aydınlatma’nın misafirleri için özenle hazırladığı 4 günlük yoğun programda Girne Kalesi, Kapalı Maraş, Kıbrıs Şehitliği ve Ören gibi Kıbrıs’ın tarihi ve kültürel turistik alanları vardı. Kıbrıs gezisi kapsamında tarihi ve kültürel durakların yanı sıra yemek ve eğlence organizasyonları da yer aldı.

Kıbrıs tatili boyunca çeşitli kültürel ve tarihi bölgeleri gözlemleme şansı bulan ve eğlence organizasyonlarında motivasyonunu arttıran Alkan Aydınlatma misafirleri arasında gelişen ilişkiler yakın gelecekte gerçekleştirilebilecek nitelikli çalışmaların temellerini attı.

girne-kalesi

Kıbrıs seyahatine ev sahipliği yapan Alkan Aydınlatma ve bayiler geçmiş projeler ve gelecekte yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Sektör emekçilerinin bir araya geldiği tatilde, keyifli bir sektörel ortam oluştu.

4 gün boyunca dolu dolu ve faydalı geçen programın sonunda tüm misafirlerin tatilden memnuniyetle ayrılması Alkan Aydınlatma tarafından mutlulukla karşılandı.

Alkan Aydınlatma Kıbrıs tatilinin sonunda, 1967 senesinden bu yana devam eden serüveninde kendilerine yol arkadaşlığı yapan tüm bayilerine teşekkürlerini iletti.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.