alkan-aydinlatma-atech-fuarinda-inovatif-aydinlatma-urunlerini-tanitti

Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlılığı ve uyumu ile bilinen, güven ve saygınlık merkezinde çalışmalarını sürdüren Alkan Aydınlatma, akıllı bina sistemleri sektörünün en önemli organizasyonlarından biri olan A-Tech Fuarı’nda inovatif aydınlatma ürünlerini tanıttı.

2017 senesinden bu yana her yıl düzenlenen A-Tech Fuarı, bu yıl da 17-20 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 5. kez akıllı bina teknolojileri sektörünün devlerini bir araya getirdi.

sektorum-dergisi-genel-yayin-yonetmeni-nursah-sunay-alkan-aydinlatma-ziyaretcileri-arasindaydi

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlak Konut, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED), Elektrik Mühendisleri Odası ve KOSGEB gibi kurumların desteği ile düzenlenen A-Tech Fuarı’na Alkan Aydınlatma da portföyündeki tüm ürünlerle katıldı.

Alkan Aydınlatma Atech Fuarı 2022

2010 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan fabrikasında aydınlatma ürünleri üretimine devam eden Alkan Aydınlatma, enerji tasarrufu ve LED aydınlatma teknolojisi gelişimi ilkeleriyle sektöre kazandırdığı ürün yelpazesi sayesinde A-Tech Fuarı’nın öne çıkan markalarından biri oldu.

Alkan Markalı İç ve Dış Mekan LED Armatürleri A-Tech’te Ön Plandaydı

LED aydınlatma teknolojisinin gelişimi ve enerji tasarruflu aydınlatma sistemleri üzerine geniş üretim sahasında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile AR-GE çalışmalarını sürdüren Alkan Aydınlatma’nın, A-Tech Fuarı boyunca sergilediği ürünler arasında iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel aydınlatma armatürleri, konvansiyonel aydınlatma grupları, LED ampuller ve sensörler yer aldı.

alkan-markali-ic-dis-mekan-armaturleri-a-tech-fuarinda-on-plandaydi

En çok öne çıkan ürün grubu ise inovatif tarzı ile tam da fuarın odağına yerleşen iç ve dış mekan LED armatürleri oldu. Ayrıca son zamanlarda sektördeki bütün dikkatleri üzerine çeken “Solar” ürünlerden biri olan Alkan Aydınlatma’nın Solar Aydınlatma Sistemleri de ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi. Alkan Aydınlatma fuar boyunca kalabalık ziyaretçi gruplarını ağırlayarak sektör profesyonelleri, bayiler ve iş ortakları ile faydalı paylaşımlarda bulundu.Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alkan ve şirketin 3. kuşağı Fevzi Alkan da A-Tech Fuarı boyunca ziyaretçileri ve paydaşları ile bir araya geldi.

Sektörüm Dergisi Alkan Aydınlatma Ziyaretçileri Arasındaydı

Değerli iş ortaklarını ziyaret etmek üzere A-Tech Fuarı’na katılan Genel Yayın Yönetmenimiz Nurşah Sunay, uzun yıllardır iş ortağımız olan Alkan Aydınlatma standında firmanın ekibi ile buluştu.

Alkan Aydınlatma’nın akıllı bina teknolojileri sektörüne değer katan inovatif ürün portföyünü tebrik eden Nurşah Sunay, firmanın gelecekteki yatırım ve projelerini de dinleyerek ortak çalışma alanları üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.