Argesys-Elektronik-Logo

1980  yılında  Üçel Elektronik  ile  Elektronik  sektörüne de giriş yaptık,1990  yılının sonuna doğru ortaklığını bitirerek  1991yılının başında  ASSAN Elektronik firmasını kurduk,

ASSAN Elektronik kurulduktan sonra, Türkiye  ve  yurtdışı  için iyi bir üretici ve Ar–Ge firması olma yolunda olduğunun haberini vermeye başladık.

Alex Seyis

Bu tarihten itibaren gerek yan sanayi üretim ve  özel tasarımlar,  gerekse  TV ’lerde izlenilen İner misin Çıkar mısın, Çarkıfelek , Turnike , Riziko , Aileler Yarışıyor gibi birçok yarışma programının Elektronik  ve  Aydınlatma  tarafının vazgeçilmez ismi olduk.

Teknolojinin ilerlemesi ve elektroniğin gidiş yönü dolayısıyla  Türkiye ’de bir ilki LED’li aydınlatma ürünlerini 2003 yılında Reklam ve Aydınlatma sektöründe kullanılmak üzere tasarlamaya ve üretmeye başladık.

argesys sektörüm dergisi reklam tasarımı görseli

Başta  Türkiye ,yurtdışında  Cezayir ,  Rusya ,  Almanya ,  İsviçre , ABD ,  Tunus ,  Romanya  vb. birçok ülkeye  üretim  ve tasarım  yaparak dünyaya ismimizi duyurmaya başlamıştık 2014 yılında sektör içerisindeki yatırımcı bir Grup ile bir birleşme yaptıktan sonra Nisan 2017 tarihinde hisselerin tamamını satarak ticari ilişkiyi bitirdik.

Mayıs 2017 tarihinde ARGESYS Elektronik A.Ş. firmasını kurduk. Ar-Ge tabanlı olan ARGESYS Elektronik, hem elektronik sektöründe hem de aydınlatma sektöründe üretimler ve tasarımlar yapıyoruz…

Toplam üretim tesisimiz 2.400m2’dir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.