SIP Görüntülü İnterkom Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatta kullandığımız cihazlar da değişiyor. Buna en basit örnek cep telefonlarımız. Eskiden sadece bir iletişim cihazı olan cep telefonları şimdi hayatımızın her alanında kolaylık sağlıyor.

Modüler Otomasyon Sistemleri A.Ş. tarafından Türkiye Distribütörlüğü yapılan Akuvox İnterkom Sistemleri de teknolojiye ayak uydurarak alışılagelmiş interkom sistemlerinden farklı olarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Evinizin akıllı interkom, güvenlik ve emniyet ihtiyaçlarını bütünleşik olarak tek başına sunan yenilikçi Akuvox SIP interkom ailesi sizi dijital iletişim çağına hazırlıyor.

akuvox_urunler

Geleneksel diyafon sistemlerinin aksine Akuvox İnterkom sistemi çok kolay ve hızlı monte edilir. Dijital teknolojisi sayesinde ara veya yükseltici cihazlara ihtiyaç duymaz, ethernet üzerinden enerji alan panelleri sayesinde gereksiz kablo çekilmesini engelliyor ve tasarruf sağlıyor. Akuvox interkom sistemi projenizin ihtiyaçlarına göre sizin için özelleştiriliyor. Temel bileşenler olan Daire İçi Paneller, Kapı Önü Zil Paneli, Bina İçi Network Altyapısına ek olarak opsiyonel olarak Resepsiyon/Güvenlik Konsolu, Merkezi Yönetim Sistemi, SIP Sunucu, SIP Santral, IP Kameralar, Güvenlik/Emniyet Sensörleri vb. kolaylıkla eklenebiliyor.

akuvox_urunler

Analog diyafon sistemlerinin aksine SIP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebiliyorsunuz. Üstelik projeniz ne kadar büyük olursa olsun sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kuruyorsunuz.

Akuvox interkom ile misafirlerinizi karşılamak için her zaman kapıya kadar koşmanıza, hatta evde bile olmanıza gerek yok. İster aynı anda hem daire içi panelle birlikte, isterseniz de belirli zaman kurallarına göre çağrılarınız evde olmadığınızda akıllı cep telefonu veya tabletinize yönlendirilir. Bu sayede kapınıza gelen misafirlerinizle görüntülü görüşebilir, iç veya dış kapıyı açabilirsiniz.

akuvox_urunler

Alarm sistemiyle entegre ve çevre kameralarına tam erişim sunan Akuvox İnterkom size ve evinize tam güvenlik hizmeti sunuyor.

Evinizde bulunan hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi sensörler uyarı verdiklerinde güvenliğe, yönetim merkezine ve size haber vererek anında müdahele imkanı sunan akıllı interkom sistemi sizin, evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlıyor.

Akuvox ürün portföyünde her türlü ihtiyaç için özel olarak tasarlanmış farklı boyut ve özelliklerde iç ortam panelleri; villa, müstakil daire, apartman, rezidans, toplu konut veya iş merkezileri için farklı fonksiyonlarda kapı önü zilleri; SIP telefonlar ve merkezi yazılım sistemi bulunmaktadır. Kapı önü zilleri gelişmiş özellikleriyle şifreli geçiş ve kartlı geçiş dışında sektörün ilk ve tek örneği yüz tanıma ile bina girişi ve NFC ile bina girişini sizlere sunarak hem kolaylık hem de güvenlik sağlıyor.

akuvox_urunler

Akuvox ile interkom alanında teknolojik sınırlar ortadan kaldırılarak, her bir proje için en uygun, en pratik ve en ekonomik çözüm tasarlanarak sunulmuş. Akuvox Akıllı Interkom, farklı özellikler kapsamasının, farklı ihtiyaçlara çözüm sunan tüm akıllı teknoloji üreticilerinin cihazlarını da sisteme entegre ederek sizlere kaliteli bir yaşam sunuyor. Akuvox’un temel amacı interkom sistemlerini gelişen teknolojiye uyumlu hale getirip, herkesin kolayca sahip olabileceği, zahmetsiz ve kolay bir çözüm haline getirmek. Akuvox ile evlerde sadece alışageldik görüntülü/sesli görüşme uygulamaz, kullanıcının dilediği geliştirmeyi yapabilme ve evini güvenli hale getirme şansı sunulur. Üstelik bir interkom sisteminden beklenenleri fazlasıyla karşılarken, kolay kullanımı ile de evlerinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelir.

Makale: Modüler Otomasyon Sistemleri

Akuvoz Invites You To Meet

The New Generation Of SIP Video Door Phone Systems

The devices we use in our daily life changes with the changes in the technology. A simple example of this change is the smartphones. Once was just a communication tool, smartphones are now bringing convenience to our lives in many aspects. Akuvox Intercom Systems, distributed in Turkey by Modüler Otomasyon Sistemleri Inc., are also bringing convenience as they differ from ordinary intercom systems as they keep up with the technology. Innovative Akuvox SIP intercom series offers a single integrated device for all the intercom, safety and security needs of your home and prepares you to the age of communication.

As distinguished from traditional diaphone systems, Akuvox Intercom system is easily and quickly installed. Thanks to its digital technology, the system does not require interim or amplifier devices and saves money as it eliminates the need for cables between ends with the panels drawing power from the ethernet.

Akuvox intercom system is customized depending on the needs of your project. Among the conveniently included components are Apartment Panels, Entrance Intercom Panel, Building Network Infrastructure, and optionally Reception/Security Console, Central Management System, SIP Server, SIP Station, IP Cameras, Security/Safety Sensors, etc.

In contrast with analogue diaphone systems, SIP technology makes it possible for you to access the video monitor system wherever you are using your smartphone or tablet. Moreover, it supports high audio and video feedback quality regardless of the size of your project.

With Akuvox, you no longer need to rush to the door to answer it, let alone you don’t even need to be home.

Any request made at the door will be directed to your smartphone or tablet whether simultaneously with your door panel or in a delayed manner based on specific timing rules when you are not home. Thus, you will be able to have a video conversation with your guests and let them in.

Integrated with an alarm system and allowing full access to CCTV devices, Akuvox Intercom offers the safety for you and your home. Any warning sent by the sensors with regards to motion, door/window, flooding, smoke, etc. to security personnel, management center and you, allows for quick intervention in order to secure your home and your loved ones.

Akuvox product range includes custom indoor panels designed in various sizes and features, door entry intercoms with various functions for villa, residence, apartment building, mass housing or offices, SIP phones and central software. Door entry systems are offering convenience and safety with a first in the sector face recognition feature for entrance and NFC entrance in addition to password access and card access options thanks to its advanced features.

Akuvox is removing the limits in intercom field and offers the most suitable, most practical and most economical solution for every project.

Akuvox Smart Intercom welcomes you to the new standard of life with the option to integrate any smart technology to the system to meet different needs of the users. The main purpose of Akuvox is to adapt the intercom systems to changing technology while making it accessible as a solution by everyone conveniently and without hassle. Akuvox offers you the chance to ensure the safety of your home while implementing any kind of development beyond the simple video/audio intercom system. Furthermore, the product becomes an indispensable part of your home with the convenience it has to offer outperforming the expectations.

Article: Modular Automation Systems