akis-plastik-elektrik-malzemeleri-toptan-firma-gorsel

AKİŞ PLASTİK Firma Tanıtım Sayfası

AKİŞ PLASTİK Reklam tASARIM

client-image

AKİŞ PLASTİK ÜRÜNLER

Kablo Kanalları
Panolar
Menholler Ve Abs Kutular
Buatlar-Kasalar
Sigorta Kutuları
Tesisat Grubu
Aydınlatma Malzemeleri
Diğer Ürünler

AKİŞ PLASTİK İletişim

  İ.O.S.B Mah. Eski Turgut Özal Cad. Altıntaç İş Merkezi No:6 B Blok 4 / 409 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE

     +90 (212) 671 44 71

    +90 (212) 671 44 28

AKİŞ PLASTİK HAKKIMIZDA

Fabrikamız 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur,2500 mt2 kapalı alanda pvc kablo kanalı ve elektrik malzemeleri üretimi yapmaktadır.

Yıllık 20.000.000 mt kablo kanalı üretim kapasitesi ile kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden siz değerli iş ortaklarımızla daha büyük hedeflere ilerlemektedir. Otuz yıllık bilgi birikimi ve deyenimlerimize güvenerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Globalleşen dünyada bir adım öne çıkmanın yolu istikrarlı çalışmak daha kaliteli ürün ve hizmet vermekten geçmekte olduğunun bilincindeyiz.

Daimi sloganımız ve nihayi hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.