akilli-telefonlarinizi-termal-kameraya-donusturun

Son kullanıcıya yönelik çalışmalar yapan ABD menşeili Seek Termal kamera firması akıllı telefonlarımızı küçük bir aparat sayesinde termal kameraya dönüştürme olanağı sağlıyor.

Güvenlik, gözetim, inşaat, yalıtım, hobi, havalandırma, elektrik, tesisat, araştırma, test, avcılık ve kamping vb. bir çok kullanım alanları ile bizlere yepyeni bir deneyim kazandırıyor.

Desteklediği iPhone ve android cihazların tamanına takıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 206×156 çözünürlüğünde termal görüntüyü almamızı sağlar, Cihaz taşınabilir bir yapıda ve kullanımı çok kolaydır. Kameranızdan aldığı çok düşük enerji ile çalışabilmektedir. Bu sayede akıllı telefonunuz ya da tabletinizin geniş ekranından termal görüntüye ulaşabilirsiniz.

Seek Compack gelişmiş kızılötesi teknolojisini kullanarak gündüz ya da gece termal görüntülerini, suya dayanıklı taşıma kılıfı ile en ideal şekilde alabilmenizi sağlar. Compact serisi ve Reveal serilerinin farkı taşınabilirlik, dayanıklılık ve ebatlardır.

Eğer ki akıllı telefonunuzun kullanımının uygun olmayacağı ortamlarda termal görüntülemeye ihtiyacınız var ise Reveal modeli, taşınabilirlik sizin için önemli ise o zaman Compact modeli sizin için uygun olacaktır. Termal kameralar ilginizi çekiyor ancak fiyatları gözünüzü korkutuyor ise, makul fiyat politikasından dolayı kolaylıkla satın alabileceğiniz termal kameralar sizleri bekliyor.

Use Your Smart Phones as Thermal Cameras with a Brand New Trend

Seek Thermal, a camera manufacturer from the USA, is now making it possible for the end user to use their smart phones as a thermal camera with the help of a small apparatus. The company offers us a brand new experience with a wide range of areas of use such as security, monitoring, construction, insulation, hobby, air conditioning, electricity, installation, research, testing, hunting, camping, etc.

It is ready-to-use with the supported iPhone and Android devices. It is possible to capture thermal images up to 206×156 resolution and the device is portable and easy-to-use. It operates with the low level of energy it draws from your mobile. Thus, it is possible to have thermal images on a larger screen through your smart phone or tablet.

Seek Compact makes it possible for you to have the daytime or nighttime thermal images using its advanced infrared technology which is offered with a waterproof carrying bag. Compact series and Reveal series are available in different portability, durability and size properties. If you need thermal imaging in a situation where smart phone use is not possible then Reveal model; and if portability is important for you, the Compact model will be perfect for you. If you are interested in thermal cameras but their prices seem a little bit above your budget, then this is the best option for you with the company’s reasonable price policy.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.