akilli-aydinlatma-sistemleri-oliptek

akilli-aydinlatma-sistemi

AKILLI ŞEHİR AYDINLATMA SİSTEMLERİ

AKILLI AYDINLATMA

“Oliptek Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemleri” Aydinlatma armatürlerinin toplu olarak veya gruplanarak , tek tek kontrol edilmesini sağlar. Senaryo sistemiyle armatürlerin önceden belirlenen zamanlarda açılıp kapanmasına, parlaklığının ayarlanmasına olanak verir.

akilli-otomasyon-sistemleri-yazilim-kurulum-firma-sayfa-gorseli

RF AKILLI OTOMASYON SİSTEMLERİ

YAZILIM VE KURULUMU

“Oliptek WiFi Akıllı Otomasyon Sistemleri” var olan ağ yapısına entegre olarak okullar, iç ve dış mekanlarda aydınlatma, ısı, nem, su, havalandırma vb sistemlerin toplu olarak yada tek tek kontrol edilmesini sağlar. Uçbirimler TCP/IP komut setleri ile var olan sistemlere kolayca entegre edilebilirler.

akilli-otomasyon-sistemleri-rf-gateway
wifi-akilli-otomasyon-sistemleri

WİFİ AKILLI OTOMASYON SİSTEMLERİ

YAZILIM VE KURULUMU

Oliptek WiFi Gateway’in web tabanlı arayüzü üzerinden uçbirimler anlık olarak kontrol edilebilir, izlenebilir. Raporlarma sistemi, durum değişikliklerini, ölçüm ve arıza bilgilerini belirlenen periyotlarda kullanıcılarına sunar.

akilli-aydinlatma-sistemi-wifi-gateway-ve-uc-birimler-teknik-ozellikler-tablo-gorsel
cephe-led-animasyon-sistemleri

BİNA CEPHESİ ANİMASYON SİSTEMLERİ

LED BAR DMX RGB

Kontrol edilebilir, değiştirilebilir, farklı şekillerde kullanılabilir bir yapıya dönüşmüş ve böylelikle ışık ve tasarım yoluyla mimari yüzeylerde ekran ya da ışık animasyonuna dönüşerek daha önce eşi görülmemiş görsel sonuçlar ve yeni bir mimari görsel imkanı sunmuştur.

akilli-otopark-yonlendirme-sistemi

AKILLI OTOPARK YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ

AKILLI OTOPARK SİSTEMİ

“Oliptek Akıllı Otopark Yönlendirme Sistemini” geliştirdik. Bu sistemle birlikte araçlar boş park alanlarına doğru yönlendirilmekte, işletme maliyetlerini düşürülmekte, raporlama yapılmasına imkan sağlamakta ve otoparkta yer arama sorununa çözüm olmaktadır.

Oliptek Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi, elektrik şebekesi üzerinden haberleşme kullanılarak geliştirilen, kolaylık ve tasarruf sağlayan bir otomasyon sistemidir. Web tabanlı sistemde anlık olarak armatürlerin tüketim miktarları izlenebilir. Arıza tespit modülü sayesinde armatürün çalışma durumu gözlenebilir. Fabrikalar, okullar, hastaneler, atölyeler gibi alanlardaki sıcaklık, aydınlatma, havalandırma, giriş-çıkış vb sistemlerin toplu ve...

Telefon

+90 0212 278 44 33

Genel Merkez

Yeşilce Mahallesi Yıldız Sokak No:1/D Seyrentepe Kağıthane / İSTANBUL

E mail

info@oliptek.com

Karadeniz Bölge Temsilciliği

Akkaya Elektronik / Samsun Aşur Akkaya +90 362 447 22 32 +90 532 453 38 22

Facebook

OLİPTEK

Oliptek İnstagram