akilli-led-lamba

Akıllı LED lambaların Edison tarzındaki klasik, akkor ampulleri anımsatan tasarımları ile mükemmel ambiyansı yakalamak çok kolay.

Signify imzalı yeni Hue Filament, Edison ampulünden ilham alan tasarımı ile akıllı evlerde sıcacık bir atmosfer yaratmayı vadederken; Philips Hue Bluetooth uygulaması ile kolay, kablosuz parlaklı ayarı ve Philips Hue Bridge eşleştirmesiyle üstün kontrol özelliği sunuyor.

Aydınlatmada dünya lideri Signify (Euronext: LIGHT) imzalı yepyeni Philips Hue Filament serisi, akıllı evinde nostaljik bir hava yaratmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Serideki sıcak beyaz ışık (2100K, 550 lümen) ve kurulum gerektirmeyen kablosuz ayar düğmesi ile odayı dilediğiniz moda rahatça ayarlayabilirsiniz. Lambalar, zarif şekilleri ve kehribar kaplaması ile ışıklar hem açıkken hem de kapalıyken bulundukları her mekana şıklık katıyor.

Duvar apliklerinde, avizelerde veya en sevdiğiniz abajurda şapkalı veya şapkasız olarak kullanabileceğiniz Hue Filament lambaları, iç kısmındaki parlak teller ile yalnızca akıllı özelliğiyle değil şıklığıyla da göz dolduruyor.

Hue Filament serisini kullanmaya tek bir lamba ile başlayabilir veya birden çok ampulü birbirlerine bağlayarak odanızda mükemmel bir görünüm ve hissi kolayca yakayalabilirsiniz.

Philips Hue Bluetooth uygulaması veya uyumlu bir sesli komut cihazı ile serinin ürünlerini anında kontrol edebilir veya Zigbee tabanlı Philips Hue Bridge ile eşleştirerek üstün kumanda özelliğinden faydalanabilir, ekstra akıllı uygulamaların keyfini çıkarabilirsiniz.

İç mekan ve dış mekan aydınlatmalarının tam kontrolü, evden uzakta kontrol özelliği, Philips Hue Entertainment ve Friends of Hue gibi tüm Philips Hue ekosistemine ulaşma imkanı sunan Bridge, ayrıca üçüncü parti uygulamalarla da uyumludur.

Signify bünyesindeki Philips Hue Ev Sistemleri ve Armatürleri İş Grubu Lideri Jasper Vervoort konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni Philips Hue Filament ampuller, modern teknolojiyi nostaljik tasarım ile buluşturuyor.” diye konuştu.

Vervoort ayrıca “En sevdiğiniz restoranın ambiyansını anında yaratabilir veya bulunduğunuz ortama görsel tarzınızı yansıtabilirsiniz.Kolayca kontrol edebilir, akıllı telefonunuzdan tek bir dokunuş ya da sesli komut ile aydınlatmanızı kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.” ifadesini kullandı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.