Geleceğin Evleri Şekilleniyor Akıllı Ev Teknolojileri Artık Yakınımızda

Kullanımında konfor ve ayrıcalık sağlayan Smarthome Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri ile dikkat çeken Aqua Marine Projesi ile Mimari tasarımı ile de göz dolduruyor.

Makel Smarthome akıllı ev ve otomasyon sistemleri konseptiyle Kıbrıs ‘ta sahiplerine konforun en üst seviyesinde rahatlık sağlayan projesi ile dikkat çeken Aqua Marine aydınlatma kontrolü, iklimlendirme kontrolü, cep telefonu ve tablet ile uzaktan kontrol ve görüntülü görüşme gibi birçok özelliğin yer aldığı proje sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

“Kıbrıs’ta ilk ve tek” Aqua Marine hızla devam ediyor, inşaat sürüyor. Spor salonuyla, yüzme havuzuyla, hamamı, saunası, masaj odasıyla, kendi içindeki cafe-barıyla beş yıldızlı otel konforunda olan yapı tamamen Makel Smarthome Akıllı Ev Sistemleri ile donatıldı.

Akıllı Ev Nedir ? / Smart Home Tanıtım Filmi
Smarthome akıllı ev ve otomasyon sistemleri ile projelerde konfor ve güvenliğin yanı sıra enerji tasarrufu da sağlıyor. Artık akıllı ev sistemleri ile istenilen senaryolarda evleri yönetmek mümkün.

Akşam eve gelmeden evin tüm iklimlendirmesi yapılabilir, sabah kalkmadan kahve makinesini açıp, tek tuşta jaluzi ve perdeleri yönetebilir veya evde değilken aydınlatmaları güvenlik amaçlı istenilen saatlerde açıp kapatabilirsiniz.

Makel Smarthome projelere değer katmaya devam ediyor.

Makel is Now in Aqua Marine Residence Cyprus with its Smarthome Smart Building Systems

Offering ease of use and privilege, Smarthome Smart Building Automation Systems are drawing attention to the Aqua Marine Project which is also an extraordinary architectural design.

Equipped with lighting control, air conditioning control, and remote control and video call features via mobile devices and tablets, the Aqua Marine project is offering the home owners a privileged life with the highest possible comfort available in Cyprus with Makel Smarthome smart building and automation systems concept.

“The first and only in Cyprus”, the construction work of Aqua Marine is rapidly progressing. Offering the comfort of a 5-star hotel with its fitness center, swimming pool, sauna and Turkish bath, massage room, and café-bar, the structure is equipped with Makel Smarthome Smart Building Systems.

Makel Smarthome Smart Building and Automation Systems are offering comfort and security along with energy saving. It is now possible to manage living spaces using desired scenarios. It is possible to air condition your home before even you get back to your home at night, and to turn on the coffee machine before even waking up, to manage you blinds and curtains with one touch and to turn the lights on/off for security reasons when you are not home.

Makel Smarthome continues to add value to projects.